Klipten şarkı bulmaca

2000li yılların başı-ortası olabilecek bir şarkı arıyorum. melodisini sözlerini hiç hatırlamıyorum, tek hatırladığım klibinden bikaç kesit. kadın vokalli bir grup veya direkt sadece kadın şarkıcı söylüyor şarkıyı, klipte 5 yaşlarında çocukların tiyatro müsameresi tadında bişeyi var, küçük bi kız bi oğlandan hoşlanıyor ama bu küçükkıza kaktüs rolü veriyorlar(kaktüs kostümü var). oğlanın da gzel bi rolü vardı sanki kovboy gibi falan. klibin sonunda bu küçük kız bi şekilde oğlanın dikkatini çekiyodu(bu kısmı yanlış hatırlıyo olabilirim). nedir bu şarkı bilen var mı, senelerdir arıyorum:(

dilimin ucunda..

  • dokuzonbeş  (01.01.15 22:11:13)
  • dokuzonbeş  (01.01.15 22:14:34)
yaaa sen var yaaaa!!!!! mükemmelötesi bir insansın yaaa!!!! o kadar büyük sevap işledin ki anlatamam. çok ama çok teşekkür ederim gerçekten! oh beeeeee, senelerin rahatlamasını yaşadım...

  • ayse kadin fasulyesi  (01.01.15 22:20:46)
böyle vukuatlı bir gecede doğru yerde olduysam ne mutlu..

iyi seyirler...
  • dokuzonbeş  (01.01.15 22:22:26)