yay burcu kadını

nasıl bilirsiniz? tecrübesi olanlar...

2014 yılına girmeye sayılı günler kala, burç mu kaldı be arkadaşım.

not: deliler onlar biraz evet.
  • kendi dugunune gitmeyen kamber  (18.08.13 00:00:25)
Gezmeyi eğlenmeyi çok seviyorlar,
Dikkati ve ilgiyi üzerlerinde hissetmek isterler, ayrıca çapkınlıkları sıkıyor zamanla.
Psikolojik olarak sorun yaşamaya bayaa müsaitler..
  • redeath  (18.08.13 00:00:28)
Çok hırçınlar.

Not: Burç muhabbeti yapanların kafasına tuğla dolu hurç düşsün inşallaaaaah.
  • adoramer3ku  (18.08.13 00:02:12)
tanımam etmem.

  • [silinmiş]  (18.08.13 00:03:53)
tanısan sen de seversin, özünde iyi insandır.

  • okuyamıyom ben ya  (18.08.13 00:05:54)
İlgi şefkat üst düzeyde olmalı sürekli
Çok sıkmayacaksın özgür hissedecek
Sana kendini adayabilir zamanla, inanırsa, severse eğer
Diretmeyeceksin, değiştiştirmeye çalışmayacaksın
Sinirlendirmeyeceksin
  • Amiral Bristol  (18.08.13 00:07:14)
astroloji ile yılın ne alakası var ki? sanki yıl 2014 oldu fosforlu şeritli elbiseler giyiniyoruz, hepimizin uçan arabası var. ayın üzerine alpha isimli bir üs kurmuşuz. breh breh breh.

evet gelelim astrolojiye. astroloji gazete falları gibi basit değildir.

sizin burç olarak bildiğiniz güneş burcunuzdur. bu tek başına bişi ifade etmez. 12 burç 12 tip insan yoktur.

ciddi bir yorum yapabilmek için kişinin haritasına bakmak gerekir. burda gezegenler, evler, açılar vs göz önüne alınır.

o yüzden sadece burçtan kişilik tahmini komedidir.

sene olmuş 2014 hala güneş burcundan bahsediyorsunuz.
  • mea maxima culpa  (18.08.13 00:07:36)
genelde her seyı bıldıgını sanan aptal ama guzel kadınlardır. yonetıcı gezegenlerı olan jupıter genıslemecı bır gezegendır bu yuzden bazı yaylar kendılerını cok abartır. bır de cok gıcık bır dıllerı olur. artıstık cumleler yabancı kelımeler kıpslar katanlar genelde yaydır farklı olma ıhtıyaclarını dılde baslayan bı sıglıkla olusturur fakat basarılı olamazlar.

  • sen uyurken  (18.08.13 00:10:34 ~ 00:11:39)
Çirkin olanları bile çekicidir. Genelinin bakışları çok cezbeder.

  • Nocturne  (18.08.13 00:14:36)
Evet astroloji için yıl fark etmez, zira milattan sonraki ilk yüzyıllarda daha eksen eğikliğinden bile haberi olmayan bir düşünür tarafından yapılan bir yıldız haritasına dayanır. Bir de böyle savunulur ya çok tatlıdır.

Cevap: Çok hırçın olmalarıyla beraber çok da sessizler.
  • adoramer3ku  (18.08.13 00:18:40)
nocturne +15000

özgür ruhlu, atarlı ve ilgi manyağı oluyorlar genelde.
  • mattiadestro  (18.08.13 00:27:45)
Gözünden anladığımdır bu arada hiç kaçırmam.

  • Nocturne  (18.08.13 00:45:16)
Koç,aslan burçlarına karşı özel ilgileri oluyor.

  • damba  (18.08.13 00:48:57)
bi bok olmaz onlardan. kendimden biliyorum.

  • hoppala  (18.08.13 00:49:45)
dur ben de yüzeysel yorum yapayım. can sıkıntısından gideri var.

bana göre yay burcu kadını ne kokar ne bulaşır, ne uzar ne kısalır. öne çıkan bir özelliklerini görmedim.

bir de yay burcu kadınının içinde onlarca değişik kadın vardır diye geyik yaparlar. al işte anla ne kadar özelliksiz olduklarını :)
  • mea maxima culpa  (18.08.13 00:51:19 ~ 00:51:48)
yay burcunun kadınıda erkeğide gerginlikte sınır tanımazlar.
tek onların bildikleri doğrudur.
hemen gerilmeye müsaittirler.
genelde kendi içlerinde yaşarlar cogu şeyi.
ketumdurlar.
yalnızdırlar.
arkadaşım olsun, pohpohlanıyımcıdırlar.

tanıdığım bütün yaylar böyleydi abartmıyorum.
  • kedidir o kedi  (18.08.13 00:52:22 ~ 00:53:53)
@kedidir o kedi : Genel olarak gözlemlerin doğru. Yukarıda belirttiğim gibi Yay burcu kadınının çirkini bile çekicidir. Tıpkı erkeği gibi.

Bir yay erkeği..
  • Nocturne  (18.08.13 01:34:43)