Mayıs 3 aydan sonra iyileşti.Artık bir yuva lazım...

Merhabalar bundan yaklaşık 3 ay önce yine buradan bir ilan açmıştım. eksiduyu.ru Kermerburgaz' da gördüğümüz köpekçik ile ilgili. O yavrucuk iyileşti artık bir bahçeye yuvaya ihtiyacı var çünkü ilaçlarını almaya devam etmesi gerekiyor.Bakıma ihtiyacı var durumu tekrarlayabilir. Onu acil olarak bir yer bulmak gerekiyor. Diğer sitelere yazdığım metni aşağıya aktarıyorum.

Mayıs bundan yaklaşık 3 ay önce Kemerburgaz' da bulunup önce barınağa sonra kliniğe alınmıştı. Önce uyuz nedeniyle tüylerinin döküldüğü düşünüldü ama bir dizi test ve tahlilden sonra hormonlarla ilgili bir durumdan ötürü tüylerinin döküldüğü ve derisinde yağlanma olduğu anlaşıldı.Hormon tedavisi gördü,lazer uygulandı, en sonunda kuyruğun arka kısmında birikmeyi önlemek amacıyla kuyruk operasyonla alındı. Bu süreç içinde hep uslu sevecen bir oğlandı. Sık sık ziyaretine gittik.Kuyruk operasyonu da gerçekleştikten sonra artık klinikten çıkabilecek hale geldi. Fakat tüy dökülme sorununun tekrarlamaması için ilaçlarını almaya devam etmesi gerekiyor. Bakımının düzenli yapılması gerekiyor. Onun için bir bahçe ve onu sevip ilgilenebilecek insanlara ihtiyaç var bu noktadan sonra. Yuva bulunamadığı takdirde tekrardan barınağa dönmek durumunda. Yaklaşık bir hafta gibi bir süremiz var. Ondan sonra klinikten çıkarmak durumundayız. (Albümdeki fotoğraflar geçen haftaya ait.Kuyruk alınmadan önceye.) Acil olarak yuva bulmaya yardımcı olun lütfen...

Kadıköy/İstanbul

İlk hallerini buradan görebilirsiniz.
www.facebook.com

edit: bir süre üstte tutabilir miyiz?

www.facebook.com buraya da ilan verin.. umarım bir yuva bulunur.

  • kaputt  (31.07.13 14:23:18)