Taksim Meydanı'ndan sabah 6'da Atatürk Havalimanı'na Nasıl Giderim?

Pazar günü sabah 8de İzmir'e döneceğim. 8deki uçak için en geç 6buçuk-7e çeyrek kala gibi Atatürk Havalimanı'nda olmam lazım. Nasıl olacağım? Havaş vb. bişi var mı? toplu taşıma var mı? nereden nasıl gideyim? taksi'yle gitsem kaç tl yazar?

Taksiyle 40 civarı yazar. Taksimden havaş ile gidebilirsin havataş'ın web sitesinden saatlere bak istersen.

  • ruhi bunalim  (28.09.12 01:37:41)
taksi'yle çok yazıyormuş. o kısmı eliyorum o zaman. otogar'dan metroyla gitmiştim daha önce. sanırım metro şansı yok taksim meydanı'ndan? bir de havaş-havataş kaç para alıyor bilginiz var mı? sitelerinde bulamadım çünkü ücretini.

  • yule  (28.09.12 01:39:12 ~ 01:42:09)
Online check-in yaparsan 7de alanda olman yeterli, uçuş kartını makineden ya da evde yazdırıp bavulunu teslim edersin 15 dk'da.

06:00'daki Havataş işini görür. 06:30 biraz riskli ama pazar sabahı o da yetişir.
  • cakabo  (28.09.12 01:42:34)
1- Havataş
2- Havaş (Havataş'a göre daha pahalı)
3- İETT Ekspres otobüsü
4- Taksimden Aksaray'a taksi veya otobüsle inersin. Oradan da metro ile havalimanı.

Not: Metro kaçta çalışmaya başlıyor bakmak lazım bu arada.
  • velhasilkelam  (28.09.12 01:42:42)
Genelde gece 4-5-6-7 saatlerinde havas kullaniyorum ve meydandan biniyorum. O saatte trafik olmadigindan her seferinde 15 dakikada gittim. Cok da erken cikmaniza gerek yok bence.

  • booo  (28.09.12 02:02:56)
herkes yazmis ama katmerli olsun havatas kullan.

  • lorenzen  (28.09.12 02:21:03)
taksim meydanında başakşehir otobüslerine binip vatan caddesinden metroya geçerek gidebilirsin

  • ihaleli batak  (28.09.12 02:53:28)
Tüm cevaplar için teşekkürler. En uygunu saat 6da kalkan Havataş gibi gözüküyor.

  • yule  (28.09.12 02:59:54)