bayramınız nasıl geçiyor beyler hanımefendiler ?

14:05de uyandım. baktım 8 tane mesaj gelmiş tanıdıklardan. biraz duygulandım. :( uzun zamandır mesaj gelmiyordu telefonuma. hoşuma şimdi yalan söylemiyim.

bunlar hani şu telefonlarda gönderilen toplu mesajlardır di mi ? hani dur x'e bir mesaj yolliyim gibisinden şeyler değildir sanırım.

Normal bir günden farksız.
Vallaha :(

  • Skey295  (19.08.12 15:02:29)
annemden babamdan aldığım harçlıklar günüme neşe kattı.
bir de yaprak sarması yedim.

  • kayranin kedisi  (19.08.12 15:05:47)
uzun zamandir mesaj almıyorsan, evet toplu mesajlardandır.
bayram mesajları m.ö. 19 yılından beri simülatif, mastürbatif ve lame geliyor bana.

  • fauxhumanitas  (19.08.12 15:08:56)
bi tanıdık eşek kadar adam olmama rağmen zorla 50 lira verdi lan. zirvede bırakıyorum ben hacı. daha önce hiç 50 lira almamıştım. eheheh

  • ya ben lan neyse  (19.08.12 15:10:24)
toplu mesajlardan bile 1 tane geldi amk..normal günüm daha iyi

  • Bazarov  (19.08.12 15:10:28)
7 tane toplu mesaj geldi.Onun dışında gayet sıradan.

  • chitlembik  (19.08.12 15:13:12)
Valla çok güzel geçiyor, İstanbul'dayım sabah 10:30'da ailemle bayram kahvaltısı ettim çok keyifliydi. Kahvaltıdan önce sahile yürüyüşe gittim, hava serince ve bulutluydu. Cuma gününden beri bir sürü eşi dostu da gördüm oldukça mutluyum ^^

  • burka  (19.08.12 15:18:40)
Sabahın 7.30'unda kapıya dayandı çocuklar alacaklı gibi, geceden zilin fişini çekmeme rağmen vura vura uyandırdılar veletler:. Onun dışında işte yine toplu mesajlar felan geliyor, o kadar.

  • Haldamir  (19.08.12 15:29:16)
25 tane toplu mesaj gelmiş.Sıkıldım bu mesajlardan ama atma diyemiyorum.Planı yarın için yaptığımdan uyudum uyandım yayıldım evde.

Gerçi bunları nerdeyse hergün yapıyorum.

Özetle bi değişiklik yok, sadece sabah kahvaltısı güzel oldu.
  • al basmadan donu var  (19.08.12 15:56:08)
Standart bir gün gıbı.ıste aslında bu standart günlerden sıkıldım.eniştem ve babamın sohbetı eslıgınde oturuyorum.guzel gelişmeler bekliyorum.ruhumuza da bayram gelsin artık anacım.

  • ezoCan  (19.08.12 15:58:39)
msn'den 2 el tavla atıcaklar yazsın adresini, ekleyeyim, oynayalım.

  • hope ender  (19.08.12 16:11:06)
hic toplu bayram mesajı almadım, baklava yemedim, kimse elimi opmeye gelmedi. appstoreda salak bir oyun buldum onu oynuyorum, muzik dinliyorum bi de arkadaşımla konusuyorum normal bir tatil gunu. agalar paşalar ölmüşüm ağlayanım yokmuş yahu benim

  • yetmisbesa  (19.08.12 16:19:49)
evde oturuyoz ya iste. yarin bi teyzemlere gitcez iste deniz kenarina, ona seviniyorum.

  • osuruklu  (19.08.12 16:52:32)
demin uyandım, bayrammış meğersem. o değil de hava ne güzel serinlemiş lan.

  • blodeuwedd  (19.08.12 17:22:44)
amcam, bayram harçlığı olarak 100 tl verene kadar oldukça sıkıcı geçiyordu; lakin herhangi bir akrabadan bayram harçlığı beklerken hiç sıkılmadım.

  • lynyrd skynyrd  (19.08.12 17:31:40)
Nerdeeee o eski bayramlar:/

  • Bliethe  (19.08.12 17:40:31)