filmin adı k 9 filmin sonunda çalan şarkının adı ne videoyu yükledim

gençliğimizin sıkıntıları dağıtan hoş filmlerinden biri adı k 9 baş rolde james belushi imdb linki bu

www.imdb.com

youtubede bu videoya ulaştım ileri alın ve 8. dakikadan sonra çalan o enfes şarkının adı ne ya da youtube de bu filmin son partı var mı bu videoda şarkı yarım kalıyor veya bu filmi online izleme sitesi var mı bulamadım filmin adını google a yazdım başka filmlerde filmin adı ve soundtrack yazdım mı o filmde çalan şarkılar yazardı ama k 9 soundtrack yazınca bu filmde yemedi lütfen bu şarkıyı biri yazsın

bu videoda 8. dakika 10. saniyeden sonra şarkı var

www.youtube.com

buyrunuz efendim

www.youtube.com

sözleri yazınca çıkıyor
  • utkucbkc  (12.07.12 02:27:07)
şarkı rain man ın sondtrack ı ıko ıko ama başkası söylüyor bu kadının söylediği versiyonun klibi youtube de var mıdır ya da en iyisi şu filmi online nereden izlerim

  • berayrahat  (12.07.12 02:28:12)
imdb de yazıyor işte
IKO IKO - Amy Holland

  • utkucbkc  (12.07.12 02:32:04)