ankara ulaşım sorusu

ankaray dikimevi metrosunun çıkışı civarından gölbaşına nasıl gidilir?

dikimevinden metroyla kızılay'a gidilir. ordan gölbaşına aktarma (otobüs sanırsam) yapılır

  • delfina  (14.09.11 01:10:11)
ordan bi dolmusla ulusa, ulustan da haci bayramdan golbasi dolmuslari kalkar.ama yolunu uzatabilir bu yontem. yine de zamandan kazanabilirsin.

  • Cimo  (14.09.11 01:14:11)
dikimevinden ankaray ile son durak aştiye gel. aştiden gölbaşına giden minibüsler geçiyor.

  • istanbul beyefendisi  (14.09.11 01:19:50)
dikimevinden ankarayla besevler asti gibi konya yolunun uzerinde olan duraklardan birinde in. Konya yolundan golbasina dolmus geciyor.

  • PoscheN  (14.09.11 01:27:46)
dikimevi'nden emek'e git ankarayla. hemen metro çıkışının yanında otobüs durağı var. o duraktan geçen otobüslerden biri gidiyor, bi kaç hafta önce aynen bu şekilde gittim gölbaşına ama otobüsün numarasını hatırlamıyorum maalesef. ama durağın tabelasında yazıyordur mutlaka.

  • isiz ajun  (14.09.11 02:57:37)
dikimevi değilde kolej istasyonunda in, kurtuluş parkındaki vedat dalokay nikah salonunun köşeye kadar yürü, o köşede bir gölbaşı dolmuşu seni bekliyor olacak, baktın orada yok, biraz daha yürü sıhhıye pazarına doğru, hacettepe yönüne ilerle yukarıdan aşağı inen dolmuşlardan biri gölbaşı dolmuşudur. istanbul beyefendisinin bahsettiği aşti önünden geçen dolmuşlarda işte bu dolmuşlardır

  • primetime  (14.09.11 09:10:04)