telefonumun yeni zil sesi ne olsun?

selamlar herkese.. yeni bi telefon aldım, zil sesimi de değiştirmek istiyorum. bana ne önerirsiniz?
fikir vermesi açısından eski zil seslerimi söyleyeyim, 2 yıl kadar ben kweller - lollipop
bir yıl kadar hamit ündaş - sus'u kullandım. yani neşeli bi şeyler istiyorum ama start wearing purple ya da ne bileyim ievan polka gibi herkesin bildiği, dile ayağa düşmüş şarkılar istemiyorum..
ne yapayım, ne dersiniz?

ben the muppet show'un mahna mahna'sını kullanıyorum. duyanın diline dolanıyor hemen. bence çok keyifli bir melodi.

  • robin crusoe  (09.08.11 13:39:06)
sana uyar mı bilmem benim favorim halloween - if i could fly

  • zenc  (09.08.11 13:40:26)
bu eğlenceli
www.youtube.com

ama ben bunlarıda kullandım :D ( insanlar birazdan paylaşıcaklarımı zil sesi kategorisine almamaktadır )

www.youtube.com

ve

www.youtube.com
  • utkucbkc  (09.08.11 13:52:01)
mahna mahna evet çok neşeli, çok hoş bir şarkı, baktım, klibi bile var :) ama ı-ıhh ''açmasam da biraz şarkıyı dinlesem' dedirtmeyecek bana
if i could fly da güzel ama benim zil sesi beklentime uygun değil:)

ilginiz için çok teşekkür ederim :)
  • kareli defter  (09.08.11 13:53:54)
ahah :) apollo 11 iniyo ve kralın konuşması haa:) vizyona bayıldım :)) ama yok, ben bunları duyamam bile

  • kareli defter  (09.08.11 13:56:11)
zevk işte bende duymuyorum cebimdeyken :D

  • utkucbkc  (09.08.11 14:03:12)
danza kuduro olmalı:)

  • cmr_sa  (09.08.11 14:06:57)
scrubs en sevdiğim dizilerden biriydi benim de, güzel oldu böyle:)
ama yaaa allah beni kahretsin, işte bu! diyemedim yine :(

sahi bi ara lemon tree de kullanmıştım, ona mı dönsem acaba yeniden:S
  • kareli defter  (09.08.11 14:08:34)
danza kuduro mu ? hayret ben bunu nasıl düşünemedim :P

beni yansıtacak hiçbir şey yok ki bu şarkıda?
  • kareli defter  (09.08.11 14:11:55)
bruno mars - lazy song ya da billionaire

  • aitlik eki alamayan  (09.08.11 14:36:49)
www.vidivodo.com kullandım uzun süre ben, şu an www.youtube.com kullanıyorum uzun sğredir. başlangıcına biterim

  • harmonikhakaret  (09.08.11 15:06:48)
www.youtube.com

bu olur
  • cotillard  (09.08.11 15:23:13)
ben de bi taraftan arıyorum hala.. önerilenlerin hepsi çok güzel ama tamam değil..
bööyle, nasıl desem, lollipop falan gibi bi şarkı işte aradığım.. neşeli, gülümseten.. ya bildik bi enstruman kullanılmamış olsun ya da bildik enstrumanla değişik bi şey yapılmış olsun.. piyano falan varsa -atıyorum- kesik kesik falan çalınsın, adım atar gibi.. değişik bi şey yapılmış olsun, mutlu olsun..

  • kareli defter  (09.08.11 15:42:43)
beirut - nantes, postcards from italy falan o zaman (:

  • aitlik eki alamayan  (09.08.11 16:05:08)
beirut-nantes sahiden çok güzel.. aradığım duygu var..
ben de tam şunun üstünde düşünüyodum:

www.youtube.com
  • kareli defter  (09.08.11 16:17:25)
Dropkick Murphys - I'm Shipping Up To Boston

hepsini okumadan yazdım. sizin istediğiniz gibi değil sanırım.
  • lemmiwinks  (09.08.11 16:20:29 ~ 16:24:03)
  • kim milton nielsen  (09.08.11 16:28:22)
www.youtube.com böyle birşey olabilir mi aceba?

  • saveur  (09.08.11 23:42:39)
hıım önerdiğim lollipop gibi değilmiş pek ama eğlenceli yine de :)

  • saveur  (10.08.11 00:11:12)
muscle museum (şerefsizim) benim de aklıma gelmişti:) acapella bi şeyler ararken haksızlık mı ettim acaba diye düşündüm siz önerince.. bana bankamatik şifresi olarak iki ayrı bankadan otomatik olarak aynı şifre gelmişti biliyo musunuz:) muscle museum o duyguyu uyandırdı.. olsun di mi.. olsun valla:)

  • kareli defter  (10.08.11 02:14:59)
bak yeni zil sesleri buldum

-bunun hepsi yada 0.47 den sonrası
www.youtube.com

-bununda tam linkteki kısmından sonuna kadar ( burda kaliteli değil ben sana beğenirsen yollarım kalitelisini )
youtu.be

-Anberlin - Enjoy the Silence buda hoş
  • utkucbkc  (10.08.11 21:51:24)
tam olarak istemediğim sesler bunlar:) tam isabet yani:)

  • kareli defter  (11.08.11 23:55:34)
papi chulo

  • hjarteblod  (12.08.11 00:16:05)
latin ve kulak tırmalamıyor.
www.youtube.com

  • 9kuyruklukedi  (12.08.11 00:20:46)