10.Sınf - Dershane

Arkadaşlar sizce 10.sınıfta dershaneye gitmek gerekli mi? Ve benim aobp için not ortalamımı yükseltmem gerekli. Ayrıca hangi dershanelerin burs kazanma sınavı var mayıs ayında?

Zaten yüksek not alabilmek için konuyu iyi anlamak, düzenli çalışmak ve gerektiğinde de takıldığın yerde bir hocaya sormak gerekiyor. Bunun için de bir dershaneye en azından haftada bir gün gidecek şekilde kayıt olsam faydası olabilir diye düşünüyorum.

  • lorikcana  (21.04.11 16:13:11)
Yok çok da öyle bir amacım yok aslında fakat dershanelerin fiyatı ve burs kazanmak için tarihleri hakkında bir bilginiz var mı?

  • lorikcana  (21.04.11 16:24:43)
mayıs gibi başlar dershane sınavları.okulda ortalama yükseltmek için çok büyük eksiğin yoksa dershaneye gitme derim bi lise öğretmeni olarak.10. sınıf erken bunun için çabuk sıkılırsın.belki gereçkten tek başına başaramadığın dersler için özel ders alabilirsin.

  • epsilondelta  (21.04.11 21:11:52)
Peki bildiğiniz ve bu yakın tarihte sınav yapan bir dershane var mı ben bulamadım da en azından gitmeyeceksem bile kendimi deneyeyim.

  • lorikcana  (22.04.11 17:16:15)