Badana boya ve renk

Küçük bir odam var. Tadilattan dolayı caps yok malesef. Hangi boya iyidir kalitelidir tavsiye edersiniz? Mavi ve mavinin tonları dusunuyorum su an için. Fawori ceramix3 önerdiler. Ege mavisi tonu dediler hatta. Ne dersiniz?

küçük odada mavi baymaz mı?

  • esenboga  (24.08.10 02:08:49)
Daha önceden yapmış biri olarak söylüyorum. SAKIN!!!

Hala ki küçük odaysa hiç bulaşma. İnanılmaz daralıyor ve üzerine kasvet çöküyor. Yaş 18-20 olunca sorun olmaz belki ama daha büyük yaşlarda adamı daraltır
  • janavarorion  (24.08.10 08:19:28)
Bu sene genelde toprak tonları moda boyalarda... Açık bir renk istiyorsan kum rengini önerebilirim...
Silikonlu boya tercih edebilirsin silinebilme özelliği olmasından dolayı...
Filli Boya ya da Faworinin Silikonlu boyalarini kullanabilirsin...
  • catamenia  (24.08.10 08:32:42)
bir duvasrı farklı diğerini farklı boyayın ?

  • jeanluc  (24.08.10 11:19:24)
en kısa zamanda caps koymam gerektiğini anladım böylece :/ koyunca yeniden açacağım herkese bir teşekkürü borç bilirim.

  • erobur  (24.08.10 16:53:24)