Saça Şekil Verme

Çok komik bir durum yaşıyorum. Şimdi benim yarın çok erken arkadaşıma gitmem gerekiyor. Bugün de çok işim olduğu için kuaföre gitme imkanım olmadı. Nasıl olsa saç düzleştiricim var diye önemsemedim fakat saç düzleştiricim bozuk ve ben bunu şimdi hatırladım :)))

Yarın da çok erken arkadaşıma gideceğim için kuaföre gitme imkanım olmayacak. Saçlarıma nasıl şekil verebilirim. İşin en zor kısmı kahkül, bu kahkülün tepede toplanmaması için ne yapacağım. Komple saçımı nasıl sekillendirebilirim. Saçlarım küt ve omuz hizasında.

Beni bu durumdan kurtarın :))

Ya saça ütü yapmak diye bir şey yok muydu?

  • kisa  (28.08.24 20:16:17)
Çok erken açılan kuaförler olmalı.

  • gabe h coud  (28.08.24 20:20:36)
@kisa; ütü yapacak kadar uzun değil. Bir de kahkül zaten mümkün değil ütüyle. Ütü kafama yapışırsa sabahın köründe beni hastaneye götürmek zorunda kalmasın arkadaşım :))

  • rock n roll  (28.08.24 20:35:21)
:) kel bir erkek olarak bilgim bu kadar

  • kisa  (28.08.24 20:36:18)
@gabe h coud, maalesef yok. Erken gideceğim daha da erken kuaföre gitmem lazım o saatte açık kuaför yok.

  • rock n roll  (28.08.24 20:37:32)
Mağazaya gidip yenisini alabilirsin :) Bir saatin var daha.

  • gabe h coud  (28.08.24 20:56:51 ~ 20:57:42)
@gabe h coud; çok yoruldum bugün, çok fazla iş hallettim. Şimdi kalk, hazırlan avm ye git derken kapanır zaten.

Yeni bir trend uydururum belki, yataktan yeni kalkmış saç modeli diye :))
  • rock n roll  (28.08.24 21:02:44)
Var zaten :) out of bed hairstyle

cdn.notinoimg.com
  • gabe h coud  (28.08.24 21:10:01)
Kalk git bence şimdi, avmdeki insanlara hazırlanmamak arkadaşına hazırlanmamaktan daha iyi. Üzerinde ne varsa öyle git, gel.

  • gabe h coud  (28.08.24 21:11:46)
@gabe h coud; yataktan kalktığımda nasıl görünüyorsa hiç dokunmadan çıkacağım evden. Zaten sabahın körü normal :)

  • rock n roll  (28.08.24 21:14:36)
@gabe h coud, AVM ye giderken hazırlanmıyorum ki zaten, en rahat kıyafetlerimle gidiyorum. Pijamalarımla da gidemem tabi :)

O beni kötü görmez zaten :)
  • rock n roll  (28.08.24 21:18:35)
Fön?

  • abuzer  (28.08.24 21:24:49)
@abuzer; fön makinem yok. Saç düzleştirici var diye güvenmiştim.

  • rock n roll  (28.08.24 21:28:50)
E o zaman sorun yok :)

  • gabe h coud  (28.08.24 21:29:37)
Saç olumlama mı yapsam ne yapsam.

Saçlarım şahane, harika görünüyor :)))
  • rock n roll  (28.08.24 21:34:18)
Saç kurutma makinen yok mu yaneee

  • abuzer  (28.08.24 22:32:17)
@abuzer, saç kurutma makinem kırıldı. İnanması zor geliyor ama öyle :))

  • rock n roll  (28.08.24 22:34:25)
Valla bu senaryoda yıkayıp örüp sabah jöle, sprey ya da limon suyu ile sabitlemekten başka bir yol yok. Ya da olduğu haliyle gideceksiniz.

  • Amaranta ursula  (28.08.24 22:36:43 ~ 22:36:56)
Ya saç sosisi diye bişi var ya zibilyon tane reels gördüm öyle saçlarını sarıp dalga yapıyorlardı. Saç sosisi olmayan da baya kadın külotlu çorabına saç sarıyor. Külotlu çorapla saç şekillendirme yaz Bi sürü videosu çıkıyor ama omuza kadar saç için bilemedim şimdi. Kahkülü de toparlar arkaya tutturursun tel tokayla olmaz mı?
Nemliyken ince ince görsen belki sabah açınca hafif güzel bir dalga olur

  • kullanicadi  (28.08.24 22:37:16)