Aynı kıyafetten birden fazla alıyor musunuz?

Pantolonda beğendiğim renk fazla yok. 3-4 tane aynı renkten alsam millet bu adam hep aynı şeyi giyiyor der mi?

Çorap alırım.

  • Amaranta ursula  (04.07.24 19:52:58)
valla o beni de düşündürüyor ama aynı tişörtten gömlekten falan ikişer üçer aldığım oldu. Arka arkaya giymezsin olur biter. Mesela zamanla rengi soluyor bişey oluyor ona karşı önlem gibi, çok sevdiğim gömleğin hiç açılmamış bi versiyonu şu an dolabımda :D

  • nhk ni youkosu  (04.07.24 20:08:06)
ben de kırmızı renk polo yaka tişörtleri çok seviyorum. sanırım 4 ya da 5 tane var, 3 tanesi aynı marka, diğerleri farklı.

yüzüme diyen olmadı da ben kendim "ulan hep aynı şeyi giyiyorum" gibi hissettim kendimi. behzat ç'deki hayalet de hep aynı gömleği giyer ya, aynı gömlekten 10 tane almış meğer.
  • kibritsuyu  (04.07.24 20:08:29)
Evet ama bire bir aynı modelden almıyorum. Ben pantolonları bir kere giyiyorum dolayısıyla siyah kumaş pantolon ihtiyacım oluyor. Aynı model olmasa da benzer modelden üç dört tane siyah kumaş pantolonum var. Aynı gibi duruyorlar ama aynı olmadıklarını biliyorum:d

  • ruhen hastayim ben  (04.07.24 20:13:26)
beyaz tişörtleri ikişer aldığım oluyor. hem yıkama sırası daha çabuk gelsin hem de daha yavaş deforme olsun diye.

  • sparky  (04.07.24 20:17:43)
elon mask hep aynı tip tişört giyermiş diye okumuştum. uğraşmayım diye. şehir efsanesi de olabilir ama mantıklı. bizim ülke tuhaf karşılar ama diyim.

  • geveze yazar  (04.07.24 20:33:50)
Pantolondan vs almam ama tisort hep aliyorum ayni renk, model, marka. Yani deniyorum begendiysem min 2 tane aliyorum cunku artik duzgun kalip, kumas zor bulunuyor.

  • Kittie  (04.07.24 21:07:09)
Sen direkt pant diye sormussun. Ondan da alinir kalip onun icin de gecerli. Ben tercih etmiyorum sadece.

  • Kittie  (04.07.24 21:08:09)
beğendiysem üzerime yakıştırdıysam alırım. temiz temiz giyerim kime ne?

  • titanyum22  (04.07.24 21:46:33)
Pantolon da farkli renk alirim fazlada almaya gerek yok zaten. Bor pantolonu bi kac ay giyiyorum. Yurtdisinda insanlari gordum 1 tane alip yikamadan senelerce giyiyorlardi buda boyle bi animdir.

Corapta full siyah yada full beyaz alirim 20 cift falan abanirim.

Tshirt te de pantolon gibi tek bir tane tip alirim etiket olmamak icin. Tr de millet ayar oluyor ayni seyi giydigin zaman ve negatifi basabilirler dikkat et
  • Zetnikov  (04.07.24 22:00:03)
evet. özellikle pantolondan birden fazla alırım.

  • benibulmanlazim  (04.07.24 22:28:25)
beğenip aldığım 1 eşofmandan daha sonra 3 tane daha almıştım :-)

  • ankarakecisi  (04.07.24 23:28:06)
Bir Acun değilim ama aynı tip 6 tane siyah t-shirt, 3 tane siyah gömleğim var. Farklı kesim ya da desende de yine siyah t-shirt ve gömleğim var. 1 hafta boyunca her gün farklı kıyafet giysem de aynısını giyiyorum sanabilir insanlar. Kumaş zaten iş görüşmesi, davet, düğünler vs. gibi özel günlerde ama 2 tane siyah takım elbisem var. Siyah böyle. Birkaç tane de beyaz t-shirtüm ve 3 tanesi aynı olmak üzere farklı dokularda beyaz gömleğim var var. Geri kalan renklerden birer tane.

Pantolon zaten kaç renk alacaksın? Aşağı yukarı aynı renkleri dön dur. Ne olacak?
  • nawar  (05.07.24 00:08:27 ~ 00:09:08)
İç çamaşırı, çorap ve tişört alırım.

Bundan 20-30 tane var.

www.massimodutti.com
  • gabe h coud  (05.07.24 00:11:35)
iş için giyilen takım tarzı bir şey için değilse almıyorum

  • paintov  (05.07.24 00:40:28)
aldım alıyorum, elalemi çok salladığım söylenemez aynı basic tshirtten aynı renkten kalitesini beğenirsem en az 2-3 alıyorum. pantolonda aynı şekilde kalıbı rahat ve kumaşı kaliteliyse böyle şeye dikkat eden biri ile karşılaşırsam cümle arasında söylüyorum severim aynı şeyden 2-3 tane almayı diye.

  • eja  (05.07.24 07:59:04)
alırım, özellikle iş yerinde giydiğim pantolonlar genelde hep aynı pantolonlar olur. millet ne derse desin, yüzüme karşı söylerlerse eğer bende bundan 10 tane var der geçerim. yeter ki kokmayayım ve temiz temiz takılayım.

  • Improbable  (05.07.24 13:12:34)
kıyafet alışverişinden nefret ederim, kabine gir dene bak falan nefret edilesi. O sebepten üstüme uygun bir kalıp bulduğumda pantolon gömlek tişört farketmez en 5 adet alırım, varsa eğer faklı renklerde, yoksa hepsi aynı renk.

  • zikardo  (05.07.24 14:18:54)