House M.D. dizisinin ilginc bolumleri

House M.D dizisinin cok iyi takipcisi degilim. Ara ara izliyorum sanki hep ayni gidisatta. Merak ettigim en ilginc bolumler hangileri sizce?

Mesela hastalarin caresini hep son anda buluyorlar. Hastaligi bulamayip hastanin öldüğü bolumler var mi mesela? Ya da en ilginc hasta veya hastaligın oldugu bolumler hangisiydi size gore? Ya da dizideki ana karakterlerin hasta oldugu bolumler?

Boyle ve bunun gibi bolumleri soyleyin de onlari izleyim mesela...

spoiler tabii.
hastanın öldüğü bölümler var. ama çoğunda gizem çözülmüş oluyor, kusura bakma arkadaş sende şu hastalıktan var gidicisin diyorlar. öyle olmayan bir tanesi 3x20 - house training.

ana karakterlerin hasta olduğu bölümlerden biri euphoria. 2x20, 2x21.
yine dizinin en favori bölümlerinden 4x15 - house's head ve 4x16 - wilson's heart'ta var bir şeyler.
three stories - 1x21 de o gruptan sayılabilir.

benim favori bölümlerim de yukarıdakilere ek olarak frozen - 4x11, one day, one room - 3x12, unfaithful - 5x15.
  • galadnikov  (27.04.10 04:44:02 ~ 04:49:24)
s06e01 kesinlikle sıyrılır. film tadında.

  • xyoney  (27.04.10 08:44:23)
6x9-wilson ve 6x13-5to9 bölümleri house dışındaki karakterlere odaklı olduğundan değişikti. Bir de 5x19-locked in'deki hastalık ilginçti.

Aslında aynı gidişat dediğin bazen 2-3 bölüm ard arda oluyor. onun dışında hastalıklara değil arkadaki olaylara diyaloglara dikkat edersen daha çok keyif alırsın.
  • inugard  (27.04.10 11:34:38 ~ 11:35:20)
evet var hastanın öldüğü. hangisi olduğunu söylemeyelim de heyecanın kaçmasın dimi.

bir de autopsy bence en iyi üçe rahat girer.
  • manfool  (27.04.10 13:59:37)
2. sezon son bölüm gelmiş geçmiş en iyi House M.D. bölümüdür.

  • rdx  (27.04.10 14:06:37)
1.21 three stories
2.24 no reason
3.12 one day, one room
4.15 house's head*
4.16 wilson's heart*
5.24 both sides now
6.01 broken
6.21 help me

house'un en sağlam bölümleridir. tavsiye olunur :)
  • bykush  (17.11.11 00:53:38)
benim için hem en ilginç hem en favorilerimden biri 2.17 spoiler: house yıllar önce kaybettiği bir hastasının semptomplarını arıyordu çocukta. spoiler bitti.

bir de bu bölümle birlikte cuddy'den doktor moktor olmayacağını anlıyorsunuz. 7 sezon cuddy nasıl doktor olmuş diye sorguladım yemin ederim. gitti de kurtulduk. darısı foreman'ın başına.

sonra:
2.16
2.22
3.04
3.12 - bu bölüm favorime oynar.
3.24
bir kaç tane daha var ama bulamadım onarı. bunlar favori bölümlerim falan değil bu arada, hastanın konusu ilginç olan bölümler. bir de 4 sezon olduğu gibi şahane. her bölüm ayrı ayrı harika.
  • yvonne  (17.11.11 03:31:24)