Zevk için sinyalcilik yapan tipler...

Denk gelince dövesim geliyor. Bebeler durmuş senden 2-3 lira para istiyor, günde üç haneli rakamları görüyor... Hem de aç kaldığı için falan değil, ya esrar alacak ya içki ya da bir lüks tüketim kalemine harcama yapacak. Hani sonrasında uğraşması olmayacağını bilsem sağlam bi dövüp ağzını burnunu kırasım geliyor bu tiplerin. Sizde durum ne?

neye ihtiyacın var diye sor, yemek falan derse git al, beraber oturup yiyin. ben bi kere ''abi bi lira ver simit alcam'' diyen çocuğa ''gel beraber alalım'' dedim 10 kez ısrar ettim de kabul etmedi. o veledin derdi simit değil karın doyurmak değil o belli.

  • reavelyn  (31.08.15 03:33:03)
Onu zaten yapıyorum da bazısı bira alcaz da 2 lira eksik kaldı diye geliyor. Bira alsam işine gelir orçoların ama bira alcaz diye diye 2 şerden üç haneleri görüyormuş topaçlar.

  • scent of a pastrami  (31.08.15 04:00:27)
bizim burada bir çocuk var.
dönercinin önünde durup, her geçene, abi açım döner alsana diyor.
işin garibi çok sık o çocuğa döner alınırken görüyorum.
dönerciyle ortak mı çalışıyorlar nedir?
  • titiraprap  (31.08.15 04:39:31 ~ 05:02:38)
önceden alırdım fakat börekçideki o pezevenk beni soğuttu bu işlerden alayının amına koyayım

  • eksimeksi  (31.08.15 04:43:51)
sinyalcilik ne olyuyor? :(
ona gore cevap verecegim sgajdga

  • chaotic good  (31.08.15 07:36:10)
@chaotic good;
eksisozluk.com

  • nohut  (31.08.15 08:02:03)
@nohut tesekkur ederim.
bes kurus vermiyorum ben, senden benden zengin hepsi...

  • chaotic good  (31.08.15 08:07:39)
bi ara emo'lar çok yapıyordu. şimdi ne olduysa emo'ların nesli tükendi, pek görmüyorum. 5 kuruş para vermedim şimdiye kadar, karınları falan da tok zaten. bira, esrar parası arıyorlar. ya da sırf heyecan olsun diye yapıyorlar.

  • mesene  (31.08.15 08:21:08)