Arda'nın Mutfağı

şansımı deneyeyim, bugünkü tekrar bölümünü baştan izleyen var mı ya?
o cupcake'in içine koyduğu top çikolata dolgusunu nasıl hazırladı?

kremayı ısıtıp içine bitter çikolata koyarak bir ganaj yaptı, genişçe bir kaba döküp buzluğa attı. herhalde odur. ben de sadece başını izledim. :D

  • merlina  (31.07.15 13:40:40)
www.turkmaxgurme.com burada belki vardır.
digiturk abonesiysen dilediğinyerde.com.tr ye girip geriye sarıp tekrar da izleyebilirsin.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (31.07.15 13:40:50)
arda'nın çoğu tarifi defterimde var benim, nasıl bir tarif olduğunu kabaca anlatsan yeter.

  • nutellamsi gibi  (31.07.15 13:41:43)
@merlina @yazar @nutellamsi duyuruyu seviyorum valla, hiç umudum yoktu ama allah razı olsun sizden :D çoook teşekkürler hepinize

  • littlejack  (31.07.15 13:43:49)