[Spor] en fazla kac saat yapiyorsunuz?

1. Hangi sporu, en fazla ne kadar sure yapiyorsunuz?

2. Limitleriniz nedir? Kendinizi asiyor musunuz hic?

3. Takim sporlari bireysel sporlardan daha yorucu sanirim, bireysel sporlarin en yorucu olani hangisi sizce?

bireysel sporlar arasında en yorucu olanın eskrim olduğunu sanıyorum.

  • selim pusat  (20.09.09 02:59:36)
vallahi spor dan sayılırsa ben her gün 100-150 şınav çekiyorum bu bir

kendimi çok zorladığım bazen iki parmak ucunda şınav çekmeye çalıştığım oluyor bu iki

bireysel spor daha yorucudur, ki bu konuda yüzme başı çeker bu da üç..
  • kalim  (20.09.09 03:07:49)
1- hava müsait olur ve üşengeçlik bünyemi ele geçirmezse basketbol, 2 saat civarı.

2- limitleri bilmek zor. maç esnasında sıcak olduğun için ufak bir ağrı hissetsen bile devam ediyorsun, devam edebileceğini düşünüyorsun. maçtan sonra ahh oram ahh buram diye bağırıyorsun eheh

3- ben de öyle biliyorum. hatta basketbol (çift pota maçlar) en çok efor sarf ettiren spor diye okumuştum.

hangisi en yorucu karar veremedim ama şuna bir parantez açmak istiyorum, ip atlamak inanılmazdır. 20 dakika koşuyla aynı miktarda kalori yakılıyordu sanırım 5 dakika ip atlamada..
  • dambil  (20.09.09 03:19:44 ~ 03:20:22)
3. düzgün bir rakibin varsa, sen de hakkını vererek oynarsan squash inanılmaz yorucu bir spor. ciddi kondüsyon ve çeviklik gerektiriyor.

  • emrag  (20.09.09 03:24:20)
boks ?
hem hız hem kuvvet hemde dayanıklılık sebepleriyle boks diyorum

  • Ayiyogi  (20.09.09 05:34:52 ~ 05:35:15)
3- adam gibi oynanırsa tenis.

  • kirk karaktere sigmayacak adam  (20.09.09 09:15:53)