Avea mı turkcell mi

Şuanda vodafone kullanicisiyim. Aveanin 400dk+2000sms+2gb 20tl kampanyasina ya da turkcellin 400dk+1000sms+2gb 23tl kampanyasina gecmeyi düşünüyorum ancak karar veremiyorum. Hangisine gecmeliyim?

vodafone'da kal.
avea her yerde cekmiyor, turkcell cok kazik.

  • halanne  (22.07.15 13:29:26)
Ben olsam vadofonada kalirdim.

Illa gececeksen de turkcelle gec.
  • halitkin  (22.07.15 13:30:56)
vodafoneda kaç lira veriyosun neye karşılık? önemli olan bu. fiyat aynı veya 1-2 lira aşağısında ise tcelle geç.

  • yazar yazmaz yazan yazar  (22.07.15 13:34:28)
Avea bi tek bende çekiyor herhalde. Risk alamam diyosan tukcelle geç.

  • elorelia  (22.07.15 13:42:26)
Vodafoneda 500dk+1000sms+1gb internete 23tl veriyorum ama 1gb yetmiyor artık o yuzden hattimi degistirmem lazım

  • anashil  (22.07.15 13:49:54)
turkcellin kampanyası çok iyiymiş bence geç. keşke biz hali hazırdaki abonelere de verseymiş onu.

  • red g  (22.07.15 13:52:32)
hiç vakit kaybetme doooğru turkcelle...

  • yazar yazmaz yazan yazar  (22.07.15 13:58:22)
Yıl olmuş 2015 halen kendi evinde full çeken Avea'nın her yerde full çektiğini sananlar veya otoyollarda full çeken Turkcell'in belirli bir binada çekemeceğini hesaba katmayanlar var.

Senin bunu kendin analiz etmen lazım. Çalıştığın, okuduğun, yaşadığın yerlerde Avea ve Turkcell'in çekme durumları nasıl. Yanındaki arkadaşlarının telefonlarına bak. 3G şebekesinde kaç diş çekiyor. İnternet hızları nasıl. Ona göre kararını verip geçmelisin. 3 liralık farka göre operatör seçimine kaldıysan vay haline.
  • mr.goodcat  (22.07.15 14:55:26)
@mr.goodcat niye bu kadar acimasiz bir yorum yaptın sadece fikir almak için sormustum

  • anashil  (22.07.15 15:20:32)
Donanımhaber'deki konuyu görseydin bu duyuruyu açmazdın. Vodafone'da kal ve gizli tarifeleri inceleyip birini seç :)

DH konusu;
forum.donanimhaber.com

Her Yöne 500 dakika, 1000SMS ve 2GB ayda sadece 23TL

Kampanya detayları;
cepmerkezi.vodafone.com.tr
  • EkimBebesi  (22.07.15 15:32:21)
@ekimbebesi teşekkür ederim ama turkcelle başvurdum artık bir de vodafone bulunduğum çoğu yerden çekmiyor o yüzden bi de turkcelli deneyelim:)

  • anashil  (22.07.15 16:55:39)
@anashil

Acımasız değil aslında yorumum. Herkesin kendi kullandığı operatöre ve pozisyona göre çekiyor/çekmiyor muhabbetini yapmasını aklım almıyor sadece.
  • mr.goodcat  (22.07.15 17:10:26)
Orosbu çocuğu aveanın ta amına koyayım. Bulunduğum yerde bildiğiniz 0 diş çekiyordu. Telefonla kredi kartı ile ödeme yaparken kaç kere sorun yaşadım. Arayıp defalarca söyledim alt yapı çalışmaları yaptığını söylediler her seferinde. Tarife fiyatı çok uygun olduğu içinde sabredeyim dedim ama yetti artık. Dün Turkcell'e geçtim fıstık gibi aynı yerden 4 diş çekiyor.

Genel olarak da aveanin 3 dişin üzerinde çektiğini nadir gördüm dışarda. 4gb internet paketim vardı çekmediği için 500mb anca kullanıyordum.
  • oddyseus  (22.07.15 17:14:47 ~ 17:17:22)