kulak çınlaması

yaklaşık 3 ay önce bir konsere gittik. baya gürültülü bir konserdi. ben de hayatımda 3 kere falan konsere gitmişim. pek alışkın değilim yani öyle bir gürültüye. sahneye de yakındık. 3.sırada falandık. neyse, konserden bir geldik. kulaklarım çınlıyor. ilk günler bayağı çınlıyordu. şimdi gene o kadar değil. sanki azaldı ama işte tam geçmedi.

doktora gittim. ilaç verdi bayağı bir. ama hiçbir etkisi olmadı ilaçların. başka bir doktor bir şeyin yok senin. sakız çiğne geçer falan dedi. ama yok işte.

bu yüzden ben de şansımı alternatif tıpta deneyeyim diyorum. var mıdır acaba alternatif tıpta kulak çınlamasının bir çaresi. ekşi sözlük'te biri kara lahanın iyi geldiğini yazmış. onu deneyebilirim. ya da belki sizin bildiğiniz bir şeyler vardır. yardımcı oursanız çok sevinirim.

3 aydır kulağınız mı çınlıyor?!
gürültülü konserden sonra 4 gün kulaklarımın çınladığını hatırlarım ama 5. gün hiçbir şey kalmamıştı. bence başka bir doktora tekrar görünün.

  • sttc  (15.09.09 16:57:39 ~ 16:57:48)