İğneada denizi-Genel bakış açısı

Temmuzda iğneadaya gitme planları yapıyorum nette biraz arastırma yaptım fakat istediğim bilgilere ulaşamadım.Karadeniz olması ve yüzmemin iyi olamamasından dolayı biraz önyargılıyım.İğneada denizi nasıldır?karadenizin standart biranda derinleşir olayı burada da mevcut mu?Kısacası burayı nasıl bilirsiniz neler yapılır?

Teşekkürler :)

Aynen geçerli. Suyu çok soğuk değildir. Vakti zamanında çok boğulma vakası olurdu İğneada'da. Dikkatli olmak da fayda var. Öte yandan havası mis gibidir. Longoz ormanları ciğerlerinize bayram yaptırır. Yaz diyip de el kadar şortlar kısacık tişörtler götürmeyin sadece. Gecesi soğuk olur İğneada'nın. Uzun kollu kalınca bir şeyler almakta fayda var. Ama dedim ya havası mükemmeldir Yapış yapış etmez sıcağı, boğmaz. Görülesi küçük cennet:) halen kasaba, köy havası vardır. 5 yıldızlı otel açıldı tabi ama var yine de.

  • idlsdzdl  (29.06.15 15:13:02)