Üsküdar'dan Ümraniye bsh'a nasıl gidilir?

Selamlar,

Üsküdar'dan, Ümraniye ikea'nın oradaki bsh'a toplu taşıma ile nasıl gidilir?

Dolmuş, otobüs var mı, varsa Üsküdar'da nereden kalklar?

Tahmini olarak ne kadar sürer?

Şahıs Üsküdar'a karşı taraftan marmaray ile gelecek, Üsküdar'da değil de Ayrılıkçeşme durağında inmesi bir yarar sağlar mı?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

istanbulda ulaşımın en rahat olduğu iki semt. üsküdarda in 10 arabadan 8.5 i ümraniyeye gider.

otobüs minibüs ve yakında da metro olacak. hatta ali ağaoğlu helikopterle gidiyor. (gerçekten

şimdi otobüs hatlarının sıralı listesini veremeyeceğim ama çok rahat gidersin. 30 35 dk sürmez

geçerken bağlarbaşında bana el salla. metro inşaatının hemen karşısında ofiste, sen geçerken muhtemelen canım sıkılıyordur.
  • zugas  (23.06.15 23:42:49 ~ 23:43:04)
9üd var, bin ona gel, çakmak köprüsünde in yukarı yürü 5 dakika'da ikea'dasın. yol durumuna göre değişir zaman.

  • devorgilla the gunslinger  (23.06.15 23:48:41)
Devorgilla+1

Hatta ikeaya kadar da yurumeyim dersen cakmakta inince 20ü'ye bin. Uskudardan cakmak koprusune giden benim bildigim otobusler 9üd, 9ü, 9ç, 9ş, 320. En sık olanlar 320 ve 9üd. Dolmuslar da gidiyo ama su sicaklarda tavsiye etmem.
  • a man who walks alone  (24.06.15 02:54:38)
üsküdar dudullu minibüsleri de ikeanın yakınından geçiyor.

  • inheritance  (24.06.15 09:07:51)