Havaalanı aktarma

Pegasus ADB-GZP uçuşunu SAW aktarmalı olarak satıyor. Ancak verdiği 2 uçuş arasında 30 dk var. Bir uçaktan inip valizleri alıp diğerine yetişilir mi 30 dakikada? Sonuçta boarding time zaten uçuştan 30 dk önce değil mi? Nasıl olacak? ADB-Saw uçuşunun biletini almıştım önceden, şimdi SAW-GZP biletini alsam bu 30 dakika yeterli olur mu aktarma için?

aktarmada valizleri otomatik gönderiyorlar, siz almıyorsunuz. ama rötar olursa sıkıntı olabilir.

  • gurur  (23.06.15 22:24:33)
Benim bildiim bileti alırken aktarmalı olarak alırsanız valizler otomatik gidiyor ancak siz iki farklı bileti aldım demişsiniz. o halde pegasus sizin aktarma yapacağınızı bilemeyecek. bu nedenle valizlerinizi otomatik göndermeyecektir. ancak pegasusla konuşabilirsiniz bu durumu belki iki uçuşu birbirine bağlayabilirler sistemden.

  • mr.goodcat  (23.06.15 22:30:56)
pegasusta bağlantılı uçuş yok. aynı biletin üstünde dahi olsa aktarmadan siz mesulsünüz. il uçak rötar yaparsa sizi başka bir uçağa da ücretsiz almazlar.

  • mesgul ve huzursuz  (23.06.15 22:42:22)
yarım saatte diğer uçağa çek in yapmaya, valizleri yollamaya zamanınız yetmez. 1 saat bile ya rötar yaparsa falan diye sıkıntı.

  • fayfim  (23.06.15 23:11:30)