İmaj Almak

Merhaba. DVD sürücüm çalışmadığı için bir oyunu USB den yüklemek zorunda kaldım. Sonra da DVD siz çalıştırmak için daemon tools kurdum. ancak daemon tools kullanmam için DVD nin imajını almam gerekiyormuş. ancak söylediğim gibi DVD sürücüm çalışmıyor. şimdi USB den DVD nin içeriğini bilgisayara attım ama imaj dosyası haline getirmem gerekiyor. Bunu yapabilen bir program var mıdır?

magic iso, ucretsiz win7 ye uygun fln fln.

  • bryan fury  (30.08.09 16:05:28)
başka cevabı vardır sanırım ama ben kendi kullandığım yöntemi söyleyeyim.
nero kullanarak imajı alıyorum. .nrg dosyası oluşturuyor. daha sonra bu dosyayı nrg to iso converter kullanarak iso yapıyorum. direk yapan programlar da vardır muhtelemen.

  • alan shearer  (30.08.09 16:06:52)
nero kuruluysa nero da alır.

edit: nrg leri cevirmeye gerek yok ki mount edebiliyorlar.
  • bryan fury  (30.08.09 16:08:26 ~ 16:08:58)