istanbul'dan 5 günlüğüne kaçmak

Selam sevgili duyuru insanları.

Anlatması pek meşakkatli bir takım olaylar zincirinin ardından kendime bir tenefüs vermem gerektiği kanaatine vardım.

Bu iş için 5 günlüğüne İstanbul'dan ve daha önemlisi insanlardan kaçmak istiyorum. Yani sadece bir kaç kitap, bir çizim defteri ve bir kaç eşya doluşturuğum sırt çantamla bir yere gitmek ve orada insanlardan ve insanlıktan uzak bir kaç gün geçirmek istiyorum.

Şimdi survival skill'lerim çok yüksek değil. Yani tek başına kalmaktan ve böceklerden korkarım. Dolayısıyla bulmayı ümit ettiğim yer insanların bulunduğu ama öyle çok da insanın bulunmadığı, kamp alanı benzeri ancak birebir kamp olmayan bir yer bulmak. ( bungalov olur, köy evi olur... sahilde kamp da olabilir. )

Aynı zamanda doğada yürüyüş yapıp kaybolabilmek de istiyorum bu beş gün içerisinde.

Ayırabileceğim bütçe 800 kadar. Gün içerisinde de tüpte makarna haşlayarak yaşayabilirim yani bütçe içerisinde kalma ve ulaşım ücretleri önemli olanlar.

Lütfen bir el atın.

Şimdiden teşekkür ederim dostlar, sevgilerle.

çok uzağa kaçma şile taraflarında takıl. ulaşım üsküdar'dan otobüs, kalacağın yer ortalama bi pansiyon(dayımın vardı bi tane hala çalışıyo mu bilmiyorum bi senedir aramadım adamı) para bile artar.

  • parola58  (07.04.15 15:15:29)
imkanın varsa kaş veya dalyan tarafında kamp yap. karavanlı, bungalovlu hotel alternatifleri de var. kaş'ı seçersen likya yolu hiking için über süper ideal. çok çok iyi gelecektir.

  • besili melek  (07.04.15 15:33:23)
  • tearif  (07.04.15 15:53:48)