turkcell vınnn

soru baslıkta olduu gibi turkcell vınna gecim mi gecersem eger 170 kagıt verdigim wireless iptal olucak ve götümde patlicak lakın sadece evde degil her yerde internete girebilicem ama şimdi sınırsız giriom yuvarlak hesap 50 kagıda turkcelle gecersem 24 ay sözlesme yaptirio neyse işin özü ttnet ile turkcell vınnn arasında aman aman bi kalite,bi hizmet olsun fark var mi yani aranizdan bi babayigit sebeblerini aciklayarak olm all girls dream ne duruon gecmediin kabahat turkcelle diyebilir mi?

tcell'de limiti gecersen her 1 gb için 50 lira girmesi gibi bi durum var. möhöm tabii.

  • kevin durant  (27.08.09 04:00:07)
turkcell'in kota sistemi sadece download icin islemiyor yalniz, aklinizda olsun. hem download hem upload trafigini sayiyor arkadaslar o kota icinde.
bence gecmeyin, henuz.

  • sourlemonade  (27.08.09 04:27:55)
turkcele geçme olayı yok turkcelin geçirme olayı var. geçmeyin. accık sabredin. vınn lara gün gelecek tepik vuracağız, ayaklara düşecekler. şincik çok pahalı!

  • bore  (27.08.09 12:36:36)