Tablo

Sizi en çok etkileyen tablo hangisidir? nedenini de yazarsanız combo olur.

eyvallah.

şekil 1a: i32.tinypic.com

Sanatçının adını veremiyorum, üzgünüm. Çünkü çok kıskancım :-P hehe...

En çok etkilendiğim diyemem ama en güncel olanı diyebilirim sanıyorum.
  • Struttin  (25.08.09 22:49:00 ~ 22:50:32)
sexualityinart.files.wordpress.com

yazıyorum nedeni, arkadaşlarla içmeye gittiğimiz bir günde birkaç biradan sonra hayattan konuşmaya başladık (o hepimizin filozof kesildiği anlar=)) o sırada arkadaş (konuyu hatırlayamadım şimdi) abi şu duvardaki resme bak dedi, ben de baktım. uzun bir süre baktım. o renklerin içinde kaybolmuştum sanki, ben de bağırmak istedim; kulaklarımı kapatıp haykırmak. alkollü olmasam bu kadar etkisi olur muydu acaba=) bilmiyorum. böyle de garip bir nedeni var=)
  • dambil  (25.08.09 23:13:18)
img43.imageshack.us

belki tablo degil ama fotograf olarak bu.

sebep: gercekten cok benziyorlar.
  • gunlerin kopegi  (25.08.09 23:14:41)
genel olarak gustav klimt eserleri ama özellikle
www.gustavklimtcollection.com ; mutlak huzurun resmi!
ve de joan miro tablolarını da incelemeyi çok seviyorum, hemen her baktığımda farklı şeyler görebiliyorum
  • lizard queen  (25.08.09 23:26:46)
geyik kontenjanını kullanayım. mali tablolar vardı muhasebe dersinde en çok o tablolar etkiliyordu beni.

  • cenkin gunlugu  (25.08.09 23:31:34)
upload.wikimedia.org

Mistik, korkutucu ve yüceliği karşısında kelimeler kifayetsiz.
  • pathetique  (25.08.09 23:35:32)
dali.urvas.lt

salvador dali
  • dunyanin dans eden sarki soleyen pisligi  (25.08.09 23:38:46)
van gogh - arles'te bir oda ne kadar basit değil mi ?

www.ibiblio.org
  • trocero  (25.08.09 23:38:51 ~ 23:41:04)
tablo değil bu, kitap için yapılmış bir çizim ama ben hayvanlar gibi seviyorum. hatta 70x100 çıkış alıp sıvatıp astım masamın üzerine. ne zaman içim sıkılsa, çıkmazda olsam oturup bu resme bakarım.

ne alaka lamn? demeyin.

tragicallyunhip.files.wordpress.com
  • serseri marti  (25.08.09 23:51:59)
salvador dali - raphaelesque head exploding

lh4.ggpht.com

çünkü ruhsal ve zihinsel olarak kendimi anlatmam gerekse bunu çizerdim. çok güzel.
  • drink the stars  (26.08.09 00:40:51)
arattım böylece tablonun adını da öğrenmiş oldum
www.bookofjoe.com

  • kofteburger  (26.08.09 02:05:05)
monet'in bahçem tablosu ve fakat ben de bulamıyorum nette :/
(gerçek adını bilmiyorum tablonun)

monet.uffs.net bunun gibi bir şeydi işte :/ ama bu değil.
  • aithra  (26.08.09 16:04:57 ~ 16:20:07)