kete

evet kete, avcılar civarı, en güzelini nerede bulabilirim?

ekleme: bak tikinizi de vericem, söz.

moderatore sikayet mi edelim etkileniyoz diye// sebebi neydi ki :)

  • fallopian  (28.02.15 07:22:10)
sebep göz dönmesi, 3 günlük acıkmak, hipoglisemi..
buldurun yoksa ben bulurum, peynirle çayla gömerim, bi de, yemeden önce caps alıp atarım.
yaparım bunu. sözlükte nick altına link bile veririm, açtıkça beni hatırlarsınız.
  • ismail yk  (28.02.15 07:29:32)
İ love kayseri. Çuküzel kete!
Eminönünde bir iki yerde gördüm diye anımsıyorum ama avcıları bilmiyorum.

  • Tears of Devil  (28.02.15 09:32:28)
ben de çok sevmek keteyi, bulsam tekrar tekrar gidip yiyecek. türk erkekleri çok sıcakkanlı..

eminönü çok uzak yaa.. beşyola kadar gelirim en fazla.
  • ismail yk  (28.02.15 09:42:49)
Gaddemıt canımızıda çektirdin. Sen istiyor kete, verecek yuuz dolaar.

Kete ne arar la beşyolda :(
  • Tears of Devil  (28.02.15 10:07:01)
beter olun. benim canım istiyorsa hepiniz sürünün. canan karatay da hasedinden çatlasın.
şaka maka, cevabı alamadım, kan şekerim yağ depolarının yıkıma başlamasıyla dengelendi.
hevesim kaçtı yaa.
  • ismail yk  (28.02.15 10:08:42 ~ 10:09:57)
bimin keteleri çok güzel al :))))

www.eksiduyuru.com
  • kakao  (28.02.15 10:12:29)
trollük mü bu kakao? yoksa ciddi misin? bak iki cadde ötede bim var. giderim bulamam fena olur. çok fena olur.

  • ismail yk  (28.02.15 10:13:41)
Ben de bu soru üzerine annemden istemeye karar verdim. Uzun zamandır yapmıyodu. Kete dediğimiz bu açma büyüklüğünde içinde un ceviz olan fırfır döndürülmüş hamur di mi?

  • okuyamıyom ben ya  (28.02.15 10:23:35)
Ayrıca eminönüne gitmeye uzak demeseydiniz annem yapınca bir iki tane(fazlası olmaz ııh) ikram etmeyi teklif ederdim de eminönüne uzak diyen kadıköye ohooo...

  • okuyamıyom ben ya  (28.02.15 10:25:07)
bakın @okuyamıyom ben ya arkadaşım,
İYİ YAPILMIŞ KETE İÇİN RUHUMU SATARIM TAMAM MI?
kadıköye de gelirim, çünkü ev ketesi için gelinir. fosil yakıtı tüketimimi azaltmaya çalışmıyor olsam şehir bile değiştirirdim. o mesele değil.
bugün yiyemesem yarın helbet yine canım isteyecek.
varsa koşa koşa gelirim valla.
  • ismail yk  (28.02.15 10:29:37)
O halde size haber vericem ben. ^^

  • okuyamıyom ben ya  (28.02.15 10:45:11)