siyah nokta

burnumun üstünde giderek çoğalan siyah noktalar var. eskiden takmıyordum fazla ama şimdi hem burnumun diplerine hem de 1-2cm yanına doğru ilerledi gibi. bunu siyah noktaları nasıl geçirebilirim ?

burun bandi olur, peeling olur.

  • earthsea  (19.02.15 21:13:06)
haftada bir peeling-maske. ikisi de olmalı. sürekli temizlik ile de siyah noktaların oluşumunu yavaşlatırsınız. gözenekler genişse onlar için ayrıca kremler mevcut.

  • mellifica  (19.02.15 21:39:23)
Kışın hava kirliliği yüzünden artıyor sanırım. sıkmamak gerek. Siyah nokta için temizleyici jeller var işe yarıyor.

  • cannibal corpse  (19.02.15 21:52:36)
Ben daliyorum allah ne verdiyse. Gunduz vakti yapma ama kipkirmizi oluyor. Yatmadan once dal sabaha gecer

  • icim urperiyor  (19.02.15 23:08:36)