Boyle bir durumda arkadasiniza bozulur muydunuz?

Birini goruyorsunuz ve butun gece ne kadar hos oldugundan, cok begendiginizden ve keske bir daha gormek istediginizden bahsediyosunuz arkadasiniza. Ama mizaciniz geregi arkadasiniz sizin bu kisiyi gorseniz de onunla konusamayacaginizi, tanisamayacaginizi da biliyor.
Bir baska gun bu arkadasiniz baska bir arkadasinizla ayni mekana gidip bu cocugu buluyor. Onunla tanisiyor ve o gece birlikte oluyor.
Bu duruma bozulur muydunuz yoksa ''zaten ben bir daha gorsem de tanisamazdim, sadece bir kez gordugum ve tanimadigim bir insan icin de bunca yillik arkadasima trip atmam'' mi diyorsunuz?

Bozulurum. Böyle insanlarla da arkadaşligimi keserdim

  • elorelia  (02.02.15 02:43:11)
bozulurdum. açıklama yapmaya gerek bile yok, yaptığı hiç hoş değil.

  • 100 monkeys  (02.02.15 02:45:11)
arkadaş nasıl arkadaşlarınız var ben anlamıyorum ki. bozulmakla kalmaz tek kelime etmezdim kendisiyle. yeni nesil böyle sanırım.

  • justinho26  (02.02.15 02:48:28)
Bozulurdum. Ama bu senin yapına da bağlı. Cok fazla kişi begenip maymun istahli davraniyosan önemsememistir ama seçici biriysen bu davranışı resmen seni alt etme amaçlı. Ego savaşları... öyle bi arkadaşın hiç olmasın daha iyi.

  • mellifica  (02.02.15 02:50:05)
@mellifica cok nadiren birini begenirim, yilda 2-3 bile diyebilirim. Ustelik bu kisiden gordugum an o kadar etkilendim ki gordugum en guzel insanlardan biri, keske bir kez daha gorme sansim olsa seklinde bahsetmistim uzun uzun.

  • incitylife  (02.02.15 02:52:17 ~ 02:54:59)
@mellifica yine de dedigim gibi gidip tanismak, tanissam bile birlikte olmak gibi bir ihtimalim kesinlikle yok.

  • incitylife  (02.02.15 02:53:23)
Bozulmam. O kişiyle tanışmış konuşmuş ve beğenmiş olsaydım bozulurdum. Ama sadece sağda solda gördüğüm ve tek kelime bile etmediğim birisi için problem yaratma gibi bir hakkı kendimde göremem. kimseyi zimmetimize geçirmiyoruz sonuçta.

  • cczgnn  (02.02.15 03:01:34)
Ne alaka yav. Cocuk muyuz. Ilk gordum benim benim mi diyelim begendik diye.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (02.02.15 03:08:54)
arkadaşa bağlı tabii ama yakın arkadaş ise: bros before hoes.

  • nawar  (02.02.15 03:21:55)
Bozulunur. Madem zaten girişken birisi gitsin başkalarında şansını denesin, gayet de kötü arkadaş o.

  • prodeq  (02.02.15 07:03:12)
Arkadaşlığını bitirmen lazım

  • lilidance  (02.02.15 07:31:03)
Bozulmak kafi değil, o insanı hayatımdan siktir ederdim.

Tanışma ihtimalim olan/olmayan adamla ilgisi yok. Arkadaşının sana saygısı yok. Sana değer vermiyor. Hatta biraz da inadına, egosuna ve kendini kanıtlamacasına yapmış açıkçası. Ülkede başka erkek mi kalmamış? Çocuğa aşık mı olmuş? İkisi de değil. O zaman bi siktirsin gitsin kevaşe.

Tamam sakinim, kusura bakmayın.
  • pandispanya  (02.02.15 08:59:46)
buna bozulmak için ilkokulda falan olmak lazım.

  • bay b  (02.02.15 09:05:56)
@mellifica +1 tek derdi senden üstün görünmek
ikiniz de hoşlanıyor olsanız ve çocuk ona yakınlık gösterse falan anlarım ama bu yaptığı sırf terbiyesizlik.

  • r_u_h  (02.02.15 09:22:43)
bozulacak birşey yok, beğendin diye mühürledin mi adamı/kadını. kaldı ki tüm gece reklamını yapmışsın o insanın. çok abartmayın bence bu tarz durumları. olabilir böyle şeyler

  • matematik koyu  (02.02.15 11:47:36)
belki de senden önce adama ilgisi vardı?

  • rakicandir  (03.02.15 00:19:21)