saglık raporu?

bu sağlık raporu aile hekiminden alınıyor mu? yoksa illa devlet hastanesine mi gitmek zorundayız?

internette bi aile hekimi veriyor bi vermiyor yazmışlar... yakın zamanda alan ya da bilgisi olan var mı?

işe girmek için mi istiyosun
ben alamamıştım aile hekiminden devlet hastanesine gittim orada da 50 lira gibi bi fiyatı vardı

  • GreyFever  (31.01.15 19:55:26)
ehliyet için. ne zamandı bu 50 lira?

  • mevrin  (31.01.15 19:58:00)
ben ise girmek icin aile hekiminden almistim 5dk da veriyor ama gitmeden randevu alman lazim

  • hasanli  (31.01.15 20:02:50)
ehliyet için aile hekimi yetiyor...
gözünde bozukluk varsa göz reçeteni isteyebiliyorlar badi...

  • gotic  (31.01.15 20:03:00)
ehliyet için sağlık raporunu sağlık ocağından almıştım. yalnız, aile hekimim miydi, hatırlayamadım.

  • dead and broken  (31.01.15 20:04:04)
illa devlet hastanesi şartı yok. ben ehliyet aldığım zaman bir tane doktor ehliyet kursuna gelip 35 liraya vermişti raporları. 2 sene evvel.

  • mesglsn sanirm bn yatiyrm  (31.01.15 20:04:34)
ya badi biri veriyor biri vermiyor diyor... bunların yetkisi varmış ama vermiyormuş yönlendiriyormuş. eskiden veriyormuş, şimdi vermiyormuymuş... kafam çok karışık :S

  • mevrin  (31.01.15 20:04:47)
aile hekiminden alınıyor, devlet hastanesinden de alınıyor, özelden de.

ben 2 sence aile hekiminden aldım para vermeden de çıktım.
  • yeni dunya duzeni  (31.01.15 20:08:56)
eskiden veriyormuş evet ama şimdi vermiyor muymuş? onun hakkında bilgisi olan varsa şayet, çok güzel olacak.

  • mevrin  (31.01.15 20:11:44)
sağlıksal bir problem görürse vermeyebiliyor. mesela işitme kaybı tespit ettiyse hastaneye sevk ediyor. gözün kulağın sağlamsa aile hekimine git. yoksa kursun tavsiye ettiği yere git...
fakat bazı gıcık aile hekimleri vermeyebiliyor. o da yani uğraşmak istememesinden. aile hekimine güven kazandır. namım yaygındır ekşide. milleti ayar ediyorum de. o zaten saana verecektir..

  • gotic  (31.01.15 20:12:03)
yanında vesikalık fotoğraf götür...

  • gotic  (31.01.15 20:13:05)
fotoğraf imzalamak için mi :S adasfdds bi deneyelim bakalım aile hekiminden.

  • mevrin  (31.01.15 20:24:11)
evet imza alıp. sözlükte birlikte olunan nlüler kısmına senin ismini yazacak :D
Ehliyet raporu formu var onaa yapıştıracak. bir örneği sende kalacak ..

  • gotic  (31.01.15 20:31:31)
adfsgfads deneyelim bakalım badi.

  • mevrin  (31.01.15 20:38:07)