daha fazla dayanamiyciim..

ya beyler/dişiler.. ilk çaylaklık entry'mi bundan yaklaşık bir buçuk sene önce yazmışım (13.09.2013) anasını satayım..

sıram hala 3500'lerde.. lan bir yerde hata mı yaptık, bir kusur mu işledik, biz ne yaptık, niye gelmiyor bu?

bir bilen, anlayan şu entry'lere bir baksa keşke; eksisozluk.com

problemleri varsa söylese.. ne güzel olcak..

önce o 2 fazla entry'yi sil. fazla olmasının kesin bi zararı olmasa da hoş değil. her gün online ol. biraz takıl oylama falan yap. sözlük okuyorsan online olarak oku hesabınla. oylama yapmayı da unutma. benim de aynı zamanlarda açtığım yedek hesap yazar olalı 1 ay falan oluyor.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (23.01.15 22:54:03)
kayıt oldum olalı her gün mutlaka giriş yapıp saatlerce kalıyorum desem abartmış olmam kesinlikle..

oylamaya gelince, favori entry sayısı bile 200 küsürlerdeyse oylamayı düşün artık.. bilmiyorum, denk mi getiremiyoruz giriş saatlerini anlayamadım..
  • hapşuruktan tayyare  (23.01.15 22:57:41)
anket başlıklara yazmasan iyiymiş. ve o kadar uzun da olmasınlar.

facebook'ta isminin başına tc koyan tipler
her yeri kıllı erkekler
  • tepedeki psychedelic adam  (23.01.15 23:06:32)
anlamıyorum ben niye böyle olduğunu açıkçası. hani hiç alakasızdır belki ama ben söyliyim de benden çıksın. ben bir de çok fazla entry editler veya silip başka bir başlığa yazardım. bir türlü tatmin olmazdım en mükemmel olsun diye uğraşırdım falan. hani kulağa çok saçma geliyor ama bunun dışında da farklı hiçbir şey yapmadım. buna rağmen benim yazar olurken senin olmaman ilginç.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (23.01.15 23:08:46)
sonu -ler ve -lar ile biten her başlık anket sayılmıyor bence.. o söylediklerin anket değil mesela, anket mi?

bilemedim hangisini sileyim :D kıyamıyorum resmen..
  • hapşuruktan tayyare  (23.01.15 23:09:47)
bak başka bi hesabımın ise ilk yazısı 29.08.2013 14:27 tarihinde ve 3200'lerde. aslında düşününce normal geldi seninki.

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (23.01.15 23:10:01)
abi ama her gün giriş yapıyorum ben.. hatta gir çık gir çık gir çık yapıyorum gün içinde.. yani kasten değil, gidip geldiğim için sürekli bir yerlere..

neyse, sanırım kimse bilmiyor bu algoritmayı :)
  • hapşuruktan tayyare  (23.01.15 23:13:43)
her gun giris zapmaktan ziyade daha somut 10 tane basliga bilgilendirici, aciklayici bilgiler gir.

bu 12 entry'ni de sil ondan sonra. 10 tane entry kalsin sadece.

bu entry'ler tek tek okunuyor, dikkat cekersen biraz daha sansini arttirabilirsin, diye dusunuyorum.
  • ugi the slayer  (23.01.15 23:23:28)
yaklaşık o tarihlerde(ağustos 2013) benim de çaylak bir hesabım var. 3 binlerde. bence sıkıntı yok.

  • biz siz onlar bensiz daha mutlular  (23.01.15 23:36:52)
Agustos 2013ten caylak hesabim dun itibariyle yazar oldu. Bence de geride kalmis siran biraz.

  • boris the animal  (24.01.15 00:55:06)
sildim iki tane entry'mi daha.. bakalım ne olacak :D bu arada, dün gece 3700 civarıydı, bugün 3500 olmuş bak.. allah allah..

  • hapşuruktan tayyare  (24.01.15 16:22:05)
dayanamiycim ne ya dayanamiycim ne !

ben 2 yıl bekledim siz de bekleyin !! jklşişlkjhg >_<

allah sabırlar versin pampa beklemek zor iş.
  • kuul  (24.01.15 16:31:22)
olum deme öyle :( ne insanlar görüyorum orada, içim gidiyor.. lanet okuyorum..

aslında kimse beklemesin de işte.. lanet olası kurallar, kurallar..
  • hapşuruktan tayyare  (25.01.15 00:52:56)