İzmir'de iyi erkek kuaförü

sevgili ekşiduyuru camiası. şimdi ben 2 yıldır saç uzatıyorum ve yobaz gibi hiç berbere ya da kuaföre gitmedim öyle uzadılar gittiler ama artık bir gidip kestirmek bakım yaptırmak istiyorum ama bundan önce saçım kısayken hep sıradan bir berbere gidiyordum o da sıradan bi tıraş yapıyordu şimdi saç uzun olunca tırsıyor insan hop bütün saçı alır ya da işin altından kalkamaz diye her neyse var mı bildiğiniz güzel iyi kesen bir erkek kuaförü izmirde ?

şimdiden teşekkür ettim

Tl;dr: saçım uzun izmirde iyi kesen bir erkek berberi var mı ?

bence evinin yakınındaki bir kadın kuaförüne söyle işleri bittiğinde dükkanı kapatırken senin saçını kessin,yada unisex bir kuaför bul kadınların saçlarını kesen kuaför kessin orada.benim upuzuun saçlı arkadaşım öyle yapıyordu çünkü erkek berberleri gerçekten çok deneyimsiz bu konuda beceremiyorlar uzun saçı düzgün yapmayı

  • cingenepembesicakmak  (11.01.15 21:12:57)
küçük park'ta süvari caddesinde murat'a git.

  • lancelot du lac  (11.01.15 21:13:14)
Ege Park Mavişehir'de Nasyonel Kuaför var. Çalışanları gerçekten de yetenekli, fiyatı da diğer unisex kuaförlere göre uygun sayılır.

  • askmemore  (11.01.15 21:14:33)
küçükparktakiler kafandan yolar cüzdanına eker kardeşim . ona göre biraz daha yukarılara hükümet konağına doğru çık bornovada . orada ozz'a giderken bir kuaför var osis diye orası makul. sen gene de sor orada pahalı gelirse hemen üst sokağında 4-5 liraya kesenler var.

  • anarkokombi  (11.01.15 21:23:46)
Zamanini ayirip cevap veren herkesin ellerine saglik dediginiz yerleri de biraz arastirip sorayim. Cok tesekkur ederim. Saglicakla kalin

  • Karafakıoğlu  (12.01.15 06:21:50)
@anarkokombi böyle mi doğdun sonradan mı böyle oldun?

  • lancelot du lac  (12.01.15 15:27:29)