Hangi adada kamp?

Selamlar.
Burgaz heybeli ya da büyükada üçlüsünden birinde çadırımızı kurup 2-3 gün keyfimize bakalım diyoruz. Hangisine gidiceğimize karar vermiş değiliz ve şöyle ki, daha önce hiç kamp yapmadık ve yanımıza ne götürüceğimizi bilmiyoruz. Eksikse de adada markete uğrayıp eksiğimizi alıp devam etmek gibi bi düşüncemiz yok. tamamen buradan yüklenip gideceğiz yani.
ayrıca gece kalmak tehlikeli midir çadırımız falan rahatsız edilir mi insanlar tarafından. tinercisi başımızı ağrıtacak pisliği var mıdır?

bazı bölglerde kamp için jandarmadan izin alınıyor gibi bir şey duymuştum.

  • whoosie  (06.08.09 17:34:05)
Heybeli Ada derim. Vapur iskelesinde indiğinizde dümdüz yukarıya giden bir yokuş var, orayı takip edin, yol önce sola daha sonra sağa kıvrılarak sonunda sizi aşağısında plaj olan güzel bir ormanlığa çıkarır. Piknik alanı olarak da geçer. Orada rahat edersiniz. Yolda göreceksiniz, alana ulaşmadan hemen önce askeri bir bina var. Güvenliğinizi tehdit altında hissederseniz hemen oradan yardım isteyebilirsiniz.

(bkz: http://sozluk.sourtimes.org/?t=kamp+yaparken+unutulmamasi+gerekenler)
  • çikolatalıpudding  (06.08.09 17:36:54)
heybeli tabiki değirmenin orada.

  • radikalherif  (06.08.09 18:11:39)