Bebeğin cinsiyeti kaçıncı haftada belli olur?

Su an kontrole gidiyoruz. 12 hafta doldu.
Bugün belli olur mu ki?

12-13 haftada belli olabiliyor. fakat soyle bir durum var, biraz tahmini soyluyorlar doktorlar.

1 defa kontrole gidip, kiz diye bekleyip aylar sonra erkek cocuk dunyaya getiren aileler var:)
  • archely  (19.12.14 13:37:50)
12 haftada kemik yapısına bakarak tahminde bulunabiliyorlar ve %80 tutuyor. Yine de emin konuşmazlar.

  • Son Müzakereci  (19.12.14 13:39:36)
14. haftada kesin ve net olarak belli oluyor. ama erkek ise daha erken de gözükebiliyor.

biz ikili test için 11. haftada gittiğimizde "burada bir şey görüyorum" demişti. erkek olabilir, ama buna güvenip alışveriş falan yapmayın sorumluluk kabul etmem demişti.

14. haftada tekrar gittiğimizde çok net olarak görüp "artık alışveriş yapabilirsiniz, kesinlikle eminim" demişti.
  • kibritsuyu  (19.12.14 14:21:42)
Konu hakkında bilgim yok, analı babalı büyüsün. :)

  • yirmisantim  (19.12.14 14:43:29)
16 haftalık olduğunda kesin bilgi veriyorlar ama benim 12 haftalıkken yapılan ikili test ultrasonunda söylemişlerdi. Gerçi %70 gibi bir oran vermişti açıya bakıp yorum yapmıştı doktorum. Söylediği çıktı tabi

  • lilidance  (19.12.14 16:04:40)
arkadaşlar doktor "erkek gibi görüyorum ama şu anda kesin bir şey söyleyemem" dedi.

erkekmiş galiba.

güzel dilekleriniz, yorumlarınız ve cevaplarınız için teşekkürler.
  • thatam  (19.12.14 21:18:49)