tus offline çalışma videoları

sevgili duyuru sakini tıpçılar/doktorlar;

tus çalışmaya başlıcam, dersaneye gitmiyorum. o yüzden her yerde bahsi geçen şu tus çalışma videolarına ihtiyacım var. şehir efsanesi gibi her yerde bahsediliyor ama hiçbir yerde/kimsede bulamadım.

eğer elinde olan ya da bir şekilde ulaşabilecek arkadaşlar varsa ve yardımcı olurlarsa çok memnun olurum. internet üzerinden yollanması imkansız boyutta olacağını ve size de fazlasıyla zahmet vereceğini düşündüğümden elden harddiskle almak fikrindeyim.

güncel link vs. de kabulumdur, şimdiden teşekkürler.

bende vardı ama eski kalmıştır şimdiye
zaten tus'tan sonra da sildim sanırım :D

  • la noix  (15.12.14 17:41:39)
faydasını gördün mü peki? ne derece faydalı olduğunu düşünüyorsun?

duyurum hala geçerli! bir el atın gençler!
  • ansa cervicalis  (15.12.14 17:43:57)
Okul tuvaletlerinde ve fotokopicilerde videolari harddiskle birlikte satıyorlar. 300 lira yazıyordu galiba. Bornova burası, karşımızda bir dükkan yazmış. Benim daha birkaç senem olduğundan pek ilgilenmemistim. Ücretsiz bulursan bana da link atarsan sevinirim.

  • Lim5  (15.12.14 17:45:10)
dersaneye gidiyordum ama her iyi hoca bize gelmiyordu. bendeki videolarda iyi hocalar vardı, onlarınkini sadece videodan izlemiştim. yararı olmuştu tabii hele bi anatomici vardı adını unuttum, o baya iyiydi.

büyük şehirdeysen bulması kolay olur, lim5'in dediği gibi. küçük şehirdeysen drtus gibi platformlardan insanlara mesaj atmayı deneyebilirsin. konu açarsan silerler, zaten tusdata destekli o site
  • la noix  (15.12.14 17:47:38)
Antitusif.com

  • mdmfk  (15.12.14 21:04:55)
ozelden yazdim

  • fallopian  (15.12.14 21:07:18)
antitusiften ses kaydı indir işini görür. ayrıntılar için msj atarsan yardımcı olurum.

  • rnks  (16.12.14 01:13:40)