bi draw sth sorusu da benden

Kafayı yicem bu ne ya
i.imgur.com

hmm kırmızı zemin ve yıldız olduğuna göre komünizm ile ilgili bir şey, komünizm de egemen sınıfa korku salacağına göre cevap fear olmalı. bu ne lağn! bulursam editlerim.

cracker denesene bi, hiç sanmıyorum ama...
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (22.11.14 01:39:04 ~ 01:40:08)
Cracker mış evet! Ne alaka ya what the hell yazıp yollıcam

Ya bu bayrak komünizmi çağrıştırıyo ama neden? Ne Sovyet Bayrağı ne başka bir bayrak buna benziyor?? Yarın saattir googleda bu bayrağı arıyom bulamadım what dı fak ya
  • emirkulu  (22.11.14 01:44:32)
kırmızı devrimler sırasında ölen insanların kanını temsil eder aslında komünizm değil her türlü devrimci düşünce ile ilişkilidir. yıldızın ise her kolunun ayrı bir anlamı var bunlar birleşince işte... üşendim link göndericem red star ile ilgili direk

maoist.wikia.com
  • proletarier aller lander vereinigt euch  (22.11.14 01:47:58)
Cracker ne peki argo falan mı ne alaka bu çizim anlamıyorum shiranai yoo

  • emirkulu  (22.11.14 01:59:48)
bahsedilen şey christmas cracker

mykidcraft.com

iki ucundan çektiğinde çatapat tarzı akiyona giren bişey. her birinin içinden farklı şeyler çıkar. minik hediyeler filan.
  • bubezleeb  (22.11.14 02:14:34 ~ 02:17:12)