Termal İçlik

Yüksek müsadenizle bir şey danışmak istiyorum. İşim münasebetiyle yaz kış sokaklarda çalışma durumum oluyo. kar-kış hiç farketmiyo. gore-tex montlar boyunluklar, polar yelekler falan filan eyvallah da bacaklar dayanmıyo soğuğa. bir içlik edinmek istiyorum. var mıdır önceden kullanan. şu marka iyidir, şu model efsanedir diyenler.

not:erkekim

spor ürünleri satan bir mağazadan, özellikle extrem sporlar için ürün satan bir mağazadan şardonlanmış (umarım doğu hatırlıyorumdur) bir içlik alabilirsiniz.

  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (19.11.14 16:17:06)
mark's&spencer' da var onlardan, üstleri de var. güzel onlar.

  • galahad  (19.11.14 16:18:12)
Tayt tarzı içlikler rahatsız mı olur acep. bir de delikanlıyı bozar diyolar. ne diyorsunuz. karagümrükten selamlar.

  • alaman cikolatasi  (19.11.14 16:20:00)
erkek arkadaşım kullanıyor ve çok memnun. tchibo'dan almıştı. bi bakın belki vardır yine ya da gelir muhakkak.

  • kakao  (19.11.14 16:20:16)
Asker malzemeleri satan yerlerde termal içlikler oluyor, tavsiye ederim. Ankara ayazında bile korudu beni.

  • kimlanbu  (19.11.14 16:21:45)
Uzun yıllar sivasta çalıştım, külotlu çorap denedim , bence yün içlik al en güzeli o, bolarırsa azıcık sıcak suyla yıkayıp çektirirsin tayt gibi olur, daha teknik bişey olsun dersen outdoor satan yerlerde termal altlıklar var.

  • delicevat  (19.11.14 16:22:22)
@want2die

moruk yakıyo onlar ya terletiyo bende de var ondan. afedersin daşaklarım sırılsıklam oluyo.
  • alaman cikolatasi  (19.11.14 16:25:24)
kakao +1
ben de geçen yıl tchibo'dan aldım termal içlik. oldukça sıcak tutuyor memnunum.

  • sckxyss  (19.11.14 16:25:33)
decathlon da da var öyle şeyler arkadaş. iyidir, sağlamdırlar termal içlikler.

  • gneral  (19.11.14 16:27:28)
marka marka gezmeye gerek yok hacı, iç giyim satan dükkanlara git on numaraları var

  • ferr  (19.11.14 16:32:17)
yün iç donlar var. onlardan al. naylon olanlarından alma pantolon kayıyor sen de oturduğun yerde kayıyorsun. iç donu çorabın içine mutlaka sok. bacaklarına soğuk girmez...

  • inanmazsan inanma  (19.11.14 17:07:37)
3 yildir lafuma kullaniyorum memnunum. daha iyisi lazim diyosan marmot ya da mammut bakabilirsin. yunden falan uzak dur. olay icligi bacagini sarip vucudunun bi parcasi gibi olmasi.

  • kaynaklari etkin kullanamayan iktisatci  (19.11.14 17:49:13)
Kayak iclikleri var, pamuk yok icinde, tamamen sentetik. Avantaji teri vucutta tutmayip ilettigi icin trrden dolayi usumeyi engelliyor.

En ic katmanin pamuklu olmasi, terinin direkt derinin uzerinde buharlasmasi, bu da isi kaybi demek.
  • burfak  (19.11.14 18:49:55)
uniqlo

  • mesgul ve huzursuz  (19.11.14 19:55:31)
Decathlon'dan wed'ze diye bi markadan aldım 15.99 TL :)

  • alaman cikolatasi  (20.11.14 00:13:37)