Film arşivi olup da aktarma yapabilecek olan.

Tarkovsky, haneke, kubrick, tim burton filmleri.
Sonracığıma the lotr, matrix gibi efsaneleri arşivinde bulunup da benimkine aktarma yapabilecek olan arkadaşlar aranıyor.
İstanbul'dayım.

bende var baya. kubrickler, tarkovskiler, dziga vertov, wajda, demirkubuz vs var. torrent yapmayı biri bana öğretirse paylaşabilirim 170+60 kadar filmi.

  • lesmiserables  (16.11.14 12:06:00)
hepsi var zaten internette, neden?

  • bohr atom modeli  (16.11.14 12:11:11)
lesmiserables, oyle bi guzellik yaparsan super olur.

  • mayeskuel  (16.11.14 12:18:53)
Torrent'ten ayda bir iki tane indirebiliyorum işyerinden. Evde internet kullanmıyorum. İşyerinden indirdim bir iki tane ama patronlar çakarsa ağzıma da çakarlar.
Evde internet kullanmıyorum. Bu yüzden hard diskten aktarma yapma durumundan bahsediyorum.

  • tanri oldu nietzschez simdik  (16.11.14 12:28:49 ~ 12:30:05)
@bohr atom

birazdan arşivdeki filmleri koyarım buraya görsel olarak. bulunması zor filmlerde var baya.
  • lesmiserables  (16.11.14 12:45:43)
@les

haklisin, bazi filmlere ben de ulasamiyorum. sormasi ayip sen nereden edindin?
  • bohr atom modeli  (16.11.14 13:10:23)
Torrent yapmayı öğretelim o zaman sana. Ben de indiririm.

  • tanri oldu nietzschez simdik  (16.11.14 13:25:48)
@bohr

rapidshare'li megaupload'lu zamanlarda indirmiştim. şuan pc'dekileri görselleyeyim, o diğerleri dvdr zaten, 5-6 güne onların da listesini yaparım. ancak büyük çoğunluğu ağır sinefillerin ilgileneceği filmler.

torrent yapmayı bilen biri bana mesaj atmalı.
  • lesmiserables  (16.11.14 13:36:01)
pcdeki liste:

imgur.com
  • lesmiserables  (16.11.14 13:46:31)
ben attım mesaj ama o kadar filmi nasıl yapacaksın bilemiyorum. sanki sana hard diski versek sen direkt pcden atsan daha mantıklı gibi :D

  • tanri oldu nietzschez simdik  (16.11.14 13:59:39)
@tanrı oldu

hard disk de olur ancak sadece istanbullular yararlanabilir bu durumda.
  • lesmiserables  (16.11.14 14:19:16)
@lesmiserables; arşivine bittim.
Arşiv paylaşım zirvesi mi yapsak :)

  • charlesbukowskiineksi  (16.11.14 14:20:52)
Bu arşivi torrentten paylaşmak güzel olur ama bir izleyici gerekiyor bunu açık izleyici (open tracker) yaparsak indirenler paylaşmayabilir, yani kickass'ten yayınladığımızda her indiren paylaşmayabilir. Özel sitelerde(bitturk, arena-tr) ise yükleyici olmak gerekiyor, ve hepimizin o siteye üye olması gerekiyor, ama site yavaş uploadı sevmez o yüzden o da zor.
Yine hızlı upload gerekiyor, torrent interneti özellikle adsl'i aşırı kasan bir şey.

  • atom karincanin torunu  (16.11.14 14:39:43)
bazı kaliteli filmler ise sadece adsl değil kota ağlatıyor. örneğin örneğin bd-rip 1080p görüntü kayıpsız lotr serisi 77 gb. 2 mb adsl bağlatısıyla torrentten indirmek üç hafta sürdü.

  • tururo  (16.11.14 14:47:11)
@charlesbukowski

olabilir. seve seve gelirim. düzenleyelim talep olursa.

@diğerleri

isteyenler olursa torrent de yapabilirim, tabi o kişinin hemen torrenti kaldırmayıp paylaşımda bırakması kaydıyla.
  • lesmiserables  (16.11.14 14:53:21)
paylasim yapalim. cok kalabalik olmasina gerek yok. laptop ve harici yi kapip bir starbucks'da yada bira satan bi yerde bulusalim. dosyalar kopyalanirken muhabbet edeim.

not: haftasonu istanbul avrupa yakasnda her yer uyar.

hatta haftaya cumartesi taksim tunel starbucks'da yapsak?
  • mayeskuel  (16.11.14 19:04:07 ~ 19:05:16)