bütün güzel kızlar neden arkadaşım?

yada kız arkadaşlarım neden güzel? hepsi birbirinden güzel ama mum dibine ışık vermiyor azizim. esra erol'a mı başvursam? veya hafızamı kaybetmiş numarası yapsam bir iki tanesini böyle tokatlasam nasıl olur? nuri alço ile hemşeriyiz de.. :) ne yapsam bilemedim yahu. sübyancılıkta 27 yaşındaki herife yakışmaz. hani 3 tarafım deniz, yüzemiyorum amk..

atın beni denizlere...

Kendini bir halt sandığın için tabi ki de :)

Ps: Silmediyse adamın metrodaki duyurusunu okuyun genşler, niye böyle dediğimi anlarsınız.
  • emirkulu  (29.10.14 17:59:40 ~ 18:01:36)
al işte ben buralardan hiç kimseyi tanımam etmem. herif öğrenmiş bile benim kim olduğumu. görmelerine gerek bile yok yani. bütün duyuru kızları arkadaşım olur yarın. ama yok. kapatıcam hesabı amk. tokmakçılık bana göre değil arkadaş.

  • coripack1  (29.10.14 18:04:39)
meriç ol.

  • [silinmiş]  (29.10.14 18:07:51)
Herif değil bağyan. Bağyan gözüyle böylesin bebişim. Tepeden bakmazsan kızlara belki bir gün o güzellerden biri de sana bakabilir. Öneri veriyorum ayol.

  • emirkulu  (29.10.14 18:10:02)
arkadaşın olduklarına şükret, normalde onun da olmaması lazım.

  • rock n roll  (29.10.14 18:13:46)
bence insanlar 4e ayrılır. kısa dönem askere gidenler, uzun dönem askere gidenler, bedelli askerler, bir de askere gidemeyenler. askere gitmiş olsaydınız tepeden bakmanın ne demek olduğunu çok daha iyi anlardınız. güzellerin bana bakmaması gibi bir sorun yok ortada. çoğu beni basamak olarak kullanıp koca buluyor. işin garibi sonrada unutuyor :) kocayı buluncaya kadar istediğim gibi oynatıyorum.. ama insan sıkılıyo be gülümser.

  • coripack1  (29.10.14 18:21:16)
@imojen.

evet kardeşim. yaşam koçumu arayıp, acil bir şeyler yapmasını isteyeceğim. sanırım piskologuma da bilgi vermem lazım. bu sosyolojik olduğu kadar piskolojik hatta kriyojenik bir problem. en azından konuyu bilsin. ahh ben bu hallere düşecek adam mıydım? ceylan gibi kızlar geldiii geçtii. feysten bakıyorum da, hepsi çoluk çocuğa karışmış. hepsi sıfır kilometreydi.. şöyle bi düşününce, vayyy bee..
  • coripack1  (29.10.14 18:30:22)
koca bulmak için seni basamak olarak mı kullanıyorlar? bir de kocayı buluncaya kadar istediğin gibi oynatıyor musun? bence onlar seni baya bir oynatmış, dertten buraya duyuru açmışsın. bir de sıfır kilometre lafı çok çirkin. bence neden sadece arkadaşım bunlar diye düşünme.

  • rock n roll  (29.10.14 18:34:49)
Çirkinsin demek ki.

  • adam doven adam  (29.10.14 18:41:16)
Kullanılıp atılacak kadar çirkin hem de. Iyy

  • emirkulu  (29.10.14 18:43:22)
bunu bi yerde şarap içerken konuşalım. kızları da çağır :D

  • namus ninjası  (29.10.14 18:47:01)
ben anı yaşamayı severim. onlar ise uzun vadeli düşünüyor.. o arabanın, o evin dili olsa da anlatsa.. nelerini biliyorum. aldırdıkları çocuklara kadar.. en büyük özellikleri güzel vücutlarıydı. bazıları vardı ki evlenen arkadaşlarıma acırdım. çaktırmadım ama kaptırdılar sana da koçum dediğim oldu. ama içlerinde böyle olmayanlar da vardı. onlara yazık oldu işte..

  • coripack1  (29.10.14 18:47:15)
Aha fransız geldi, şimdi tamamız hehe. Kızlar size niye bokmiiir konulu serzenişebilirsiniz bol bol

  • emirkulu  (29.10.14 18:49:11)
ya şu kızlar bakmıyor sığlığından kurtulalım. sokaktan çevireceğim 10 kızın 6sı sevgilim olmak ister. öyle çirkin mirkin bir tip değilim. kadir inanır kadar sert fatih ürek kadar bakımlıyım :) düzenli olmasa da aktif cinsel hayatım var. hatta hosteslerle takılıyorum. arkadaş bitmiyor birileriyle mutlaka takılıyorum nihayetinde ama sonuç ne oluyor? hiç birşey. dikiş tutmuyor. devam etmiyor. onlar birileriyle devam ettiriyor ama bende öyle bir şey yok.

  • coripack1  (29.10.14 19:04:55)
sokakta çevireceğin on kızdan altısı tanım gereği vasat ve vasat altı. daha iyi bi istatistik ver bize.

  • namus ninjası  (29.10.14 19:08:44)
arkadaş anla işte kuzey güneydeki çocuk kadar değiliz ama kendi havamız tarzımız şeklimiz(ne zamandır kullanmak istediğim bir kelimeydi) var.. çok merak ediyorsanız gelin sizlere kenddimi takdim edeyim. kahve ikram edeyim, dömiglas soslu antrikot yapar bir de şarap açarız. şömineyi de yakarım amk.

  • coripack1  (29.10.14 19:16:15)
Adam buraya hava atmaya duyuru açmış. Kızlar sevgilin olmak istiyor, her gün başka maceralardasın ama dikiş tutmuyo :( Süpermişhepsine inandıkpfffgheheh Yalnız burdan bu şekilde kız düşüremen anacım taktiği değiştir. Esra erola da çıkabilirsin

  • emirkulu  (29.10.14 19:46:12)
şöminen varsa daha ne gerek yaa ben sıkıntı yaratan nokta ne anlamadım..

  • namus ninjası  (29.10.14 19:48:58)
meriçsin bence. delikanlı ol güzel kıza karşı ne hissettiğini baştan belli et. onunla friend zone a falan girme. anlamamazlıktan gelse bile gözüne sok sevgililik sıfatını istediğini.

  • preldzic  (29.10.14 20:14:03)
buraya hava atmaya gelmişim.
buradan kız kaldırmaya çalışmışım.
yalan söylemişim esra erola çıkmalıymışım.

hostesle takılmak diye bir fantezim varmış, ezikmişim.
kızlar bana bakmazmış hüngür hüngür ağlamalıymışım.
kendimi bir bok sanıyormuşum, bir bok değilmişim. bana yalnız ölmemem için nasihat vermiş.
geçen duyuru açan iğrençmişim sürünmeliymişim.

meriçmişim. delikanlı olmalı sevdiğimi kıza söylemeliymişim.
friend zone'una girmemeliymişim, kıza istediğim sıfatı sokabilirmişim..

şu yazdığınız cevaplarla sorunun neee alakası var arkadaş? ben sizden taktik vermenizi veya analiz/çıkarım yapmanızı beklemiyorum ki..

bu derdin dermanı olmadığını sizden iyi biliyorum merak etmeyin. dert zaten rakı masasında anlatılır. ben gülelim eğlenelim belki başka birileri de aynı dertten muzdarıptır dıye sordum. yukarıdaki cevaplara bakılırsa, yine derdini anlatamayan basitlikten uzak kompleks canlı olarak siz değerli okurların/yazarların sevgisine mazhar olduk. yeter bu kadar.
  • coripack1  (29.10.14 20:33:26 ~ 20:34:55)
Adamlar cevap veriyor, sen onlara sokaktaki her kızın sana baktığını hostesleri yatlarını katlarını şöminelerini anlatıyorsun ne diyeceklerdi ki.

  • emirkulu  (29.10.14 20:42:12 ~ 20:43:54)
seni tanımadığım için tabii ki sadece spekülasyon yapıyorum ama senle aynı durumdaki arkadaşlarımın ortak sorunu şu:

çünkü hoşlandığın güzel bir kızın yanında onu isteyen bir erkek gibi değil, o an ilgisini senden ayırmaması ve kızın senden daha fazla hoşlanacağını düşündüğün için sen farkında olmasan da onun kız arkadaşıymış gibi davranıyorsun, her dediğine katılıp derdini dinlemeye başlıyorsun, beğendiği şeyleri beğenip kendi fikrini ortaya koymuyorsun. kızları tanıştığınız andan itibaren memnun etmeye çalışmayı bırak, kendini memnun etmeye çalış ve bunu yaparken elinden geldiğince cüretkar ol.

benim tavsiyem bu kullanırsan ne ala. iyi akşamlar.
  • deliverance  (29.10.14 21:07:18)
@deliverance

kızları memnun etmek mi? arkadaşım olan kızları yanına göndereyim, üzerine de herbiri için 20 lira para vereyim.
  • coripack1  (29.10.14 21:17:36)
Şöminesi evler arabalar şaraplar böyle bir hayatı var internette be işin var:) sahip olduğunun hakkını veremiyor. Dikeyim böyle parayı :D

  • gokhan atestepe  (29.10.14 23:59:20)
internette sadece ezikler/fakirler/çirkinler mi eğleniyor? mesela aşağıda hakkımda atıp tutanlar var ya, karşıma çıkıp şu söylediklerini söyleyemezler. hadi söylediler diyelim böyle gerine gerine yapamazlar. adamı şöminede cız bız yaparım kamil. hoş belki sizin yaşadığınız ilde ferrari yok. benim yaşadığım mahallede iki ferrari kaza yapıyor amk.. kısaca normalde bir arada bulunmamın söz konusu olmadığı insanlarla tanışıyorum. bu belkide sizin için daha büyük avantaj ama neyse.. bazıları çok alıngan davranıyo, kaldıramıyo bu konuları geçelim..

  • coripack1  (30.10.14 21:07:22)
Daha bugün müdüre rest çekmiş adamım ben senin karşında mı konuşamıcam sie

  • emirkulu  (30.10.14 21:11:30)
sen müdüyüne yest mi çektin bebeğim? müdüy kızdıydı mı seni ha? kızdırdı mı bebeğim? söylim mi gelsin özür dilesin? söyliyim mi bebeğim? gelsin mi lan? gelsin mi? arıyım mı?

  • coripack1  (30.10.14 21:24:12)
10 yıl sonra gel bebişim okulun bitsin önce. Kıps ;)

  • emirkulu  (30.10.14 21:57:46)
ahh bebeğim, ben okula ancak konferans vermeye giderim.. sana da değil müdürlerine veririm o konferansı :)

  • coripack1  (30.10.14 22:11:52)
Oyuncak şömineni de getir nolur <3

  • emirkulu  (30.10.14 22:31:16)