Ulaşim

Aşağıdaki adresi göztepe veya kadıköy tarafından nasıl gidebilirim?

Meclis Mah. Boğaziçi Cad. Seheryeli Sok. No:1 Sancaktepe

bu mahalle madenlerde şile yolu üzerindeki pejo bayinin arkasında ki mahalle.

kadıköy'de madenlerden geçen herhangi bir otobüse binebilirsin.

sanırım sancaktepe sultanbeyli yenidoğan çekmeköy vs bir sürü hattı kullanabilirsin. ama bazıları madenlerden değilde farklı yollardan geçiyor. madenlerden geçtiğine emin ol binmeden.

hatta dur iett ye bakayım sevabına, zaten iett nin oraya nasıl giderim diye süper bir uygulaması var.

gerçi özel oto ile gideceksen çok daha iyi tarif yapabilirim.
  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (13.10.14 09:11:48)
adresi haritadan bulayım belki mahallenin uç bir noktasındadır diye baktım ama öyle bir adres yok orada :)

googleda adresi arattım, iş bankası unilever şubesinin adresiyimiş. başka da hiç birşey çıkmıyor, sanırım adresi giren kişi ya kopyala yapıştır yaptı ya da başka bir hata.

çünkü öyle bir cadde de yok orada sokakta :)

neyse, dediğim gibi madenlerde in, hatta madenlerin ilk durağında değil bir ileri durakta in. pejonun yanındaki caddeden içeri gir az ileride solda bu işbankası şubesi.
  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (13.10.14 09:20:17)
14A ve 14T numaralı otobüslere binebilirmişsin, 14A daha kısa sürede gidiyormuş.

  • cokilgincvesesgetirecekbirnickarayanadam  (13.10.14 09:22:33)
adrese tam bakmadım. yukardaki arkadaşlar madenler dediği için yzıyorum: 14a 14ak 14t geçer.

  • kamera motor  (13.10.14 09:35:47)