dharma ilen ilintili

Dharma delisi oldum, milyonlara cıkmak istiyorum. Kendi actıgım duyuruya kendim cevap yazarsam o cevaba da tik koyabiliyorum. Böyle yaparak ve siteyi sonuna kadar sömürüp suistimal ederek dharma'mı yükseltebilir miyim? sadsdads. yok, bunlara gerek yok diyorsanız assert h 250 dharma puanı yüklesin bana pls+rep+dharma

yukseltemezsin. bir kere nick'teki bosluktan kaybediyorsun benim gibi.

  • sourlemonade  (12.07.09 06:13:02)
daha yüksek olup olmaması iyi bir şey mi, onu bilmiyoruz=) onu öğrendikten sonra yapın bence.

sözlükteki karma hakkında daha çok şey biliyoruz resmnen. dharma dediğin gizli olur zaten, peh..
  • dambil  (12.07.09 06:13:17)
boşluktan dharma'mı kaybedilir, nasıl bir algoritma bu? eheh

  • zeykur valekov  (12.07.09 06:15:35)
nickteki boşlukla ne ilgisi var bu işin? ben bu dharma'yı anlamadım yahu. düşüğü mü makbul yükseği mi?

yükseği makbulse topumu verin gidiyorum.
  • cro magnon  (12.07.09 10:29:17)
he ben de anlamadım o boşluk niye ama dharma puanım süper, odtü ya da boğziçi diyorum.

edit: ohho bi yattık kalktık dünyanın puanı gitmiş.
  • başımıellerimin arasınaalıpdüşündüm  (12.07.09 11:50:18 ~ 11:52:13)
nick'te bosluk varsa dusuyor biraz ahah compumaster'in fikriydi ben de ekledim.

  • sourlemonade  (12.07.09 12:13:16)
oha ilk defa duydum bu olayı. nickin yanındaki şeye tıklayınca çıkıyormuş yuh bana.

benimki 900küsür ne ola ki?
  • pozitif dusunce de kazanir  (12.07.09 13:48:35)
dharma 1200 üzerine çıktığı vakit ekşi duyuru'da moderatörlük veriyorlar ve yazarların profilini inceleme şansınız oluyor. kız mı değil mi bakabiliyorsunuz.

  • zeykur valekov  (12.07.09 14:31:42)
cevap sayısı 76 olan ve cevaplarının yalnızca yüzde 34'ü tiklenmiş olan üyenin dharma'sı 1011 iken benim 455 cevap ve yüzde 51 tik oranıyla 62 dharma'm var. ekşi yazarı da değil bu arkada.

bence kafa bulunuyoruz. bulunuluyoruz. yiyorlar bizi. 1011 nerde 62 nerde lan?! onun da nickinde boşluk var?
  • cro magnon  (13.07.09 01:26:46)