ne yapıyosunuz? he?

benim de soracağım aklıma gelmezdi amma gerçekten dün arkadaşım geldi bizde kaldık kahvaltı edip onlara geçtik sonra gece onlarda kaldık bugün ben eve geldim.

ot gibi yiyip içip yatıyoruz. yapmak istediğim şeyler var ama nasıl harekete geçeceğimi bilmediğimden ve gavur şeyi gibi sıcak olduğundan evden çıkamıyorum. denize de kaçasım gelmiyor.

ne yapıyosunuz? bu haftasonu vaktinizi nası geçiriyosunuz?

kemal ekşioğlu'da kedili video izlemekten ciğerim soldu :)

Evdeyim, başım agrıyo, birazdan arkadasım gelcek

  • fistikliemenems  (24.08.14 16:15:58)
Temizlik. Akşama da terasta mangal var.

  • ufukcel  (24.08.14 16:25:15)
f1 izliyodum şimdi de tottenham maçını izleyecem o bitince man utd o bitince kitap okur film izlerim.

  • acukali ekmek  (24.08.14 16:28:10)
tost yaptım çayı ısıttım eylece cevaplara bakıyorum. film milm açsam bari. her haftasonunu planlı geçiren insanlara imreniyorum bir yılı devirdim iş hayatında hala bi değişiklik yoq.

  • bana da mi lolo  (24.08.14 16:33:01)
evdeyim. kendime kahve yaptım. f1 bitti. şimdi tropico 4 oynayacam.

  • Goldstein  (24.08.14 16:33:43)
uyandım kahvaltı yaptım, antrenmana gittim. eve şimdi girdim, duş aldım. biraz oyun oynayıp(pc) yüksek lisans mülakatı için bir şeyler okuyacağım.

  • 3003  (24.08.14 16:52:15)
  • japon askeri  (24.08.14 17:00:21)
sıfır muzik bilgimle bi hevese giriştim. rocksmith 2014'ü sipariş ettim az önce. gitar çalmayı öğrenicem. haftaiçi de gitarımı alıcam. çok heyecanlıyım. uzun zamandır böyle hissetmiyordum

  • hononu  (24.08.14 17:06:04)
tüm hafta sonu ev hanımlığı yaptım da siz sinemaya falan gitseniz, ya da evde izleseniz daha iyi olmaz mı?

  • seksen9  (24.08.14 17:20:41)
Doctor who nun yeni sezon basladi onu izledim. Yemek yedim sonra film izledim. Kediyi oynattim. Şimdi maden suyu icip kitap okucam.
Sıkıcıligin dibinde olsam da millet nasil 7 24 disarlarda gezebiliyor onu da aklim almiyor ek olarak.

  • rayde  (24.08.14 17:56:40)