saçları yıpratmayan şampuan

erkeğim. saçlar; kısa, ince telli ve aşırı yağlanan ve de bayağı yıpranmış cinsten. allahını seven üstüme şampuan atsın!

not: piyasadaki birçok şampuanı denemiş bulunmaktayım. saçıma iyi gelen market şampuanları kaşıntı yaptığı için kullanamıyorum. klişe tavsiyelerle gelmezseniz sevinirim.

teşekkürler..

vichy dercos

  • shuresuz  (14.08.14 11:05:36)
@shuresuz

daha önce kulandım onu, hiç bi faydasını görmedim, teşekkür..
  • etrafsiz  (14.08.14 11:15:53)
eczane dışında hiç bir yerden şampuan alma bence. piyasada satılanlar deterjan.
+ dökülme sorunu yaşıyorsan dermalute tavsiye ederim. ben kullanıyorum

  • my name is faith  (14.08.14 11:16:36)
down under naturals nude.

  • nick konusunda kararsizim  (14.08.14 11:20:13)
defne sabunu.

  • centrolenidae  (14.08.14 11:26:23)
beni de o saf sabunlar kaşındırıyor.
seba-med denedin mi?

  • shubulubapshubaptishaluva  (14.08.14 11:32:23)
@my name is faith: daha önce kullandım, bi faydasını görmediğim için bıraktım.

@nick konusunda kararsizim: tavsiye üzerine şuan bu şampuanı kullanıyorum, dökülmeyi daha da arttırdı gibi.

@centrolenidae: sabun kullanmak istemiyorum, daha fazla yıpranıyor saçlar.

edit:
@shubulubapshubaptishaluva: evet denedim, cık sevmedim.
  • etrafsiz  (14.08.14 11:34:56 ~ 11:36:22)
tamam, kozmetik olduğunu biliyorum fakat
1-syoss mavi renkli parabensiz bir şampuan var. çok ince telli saçlarım ve her gün yıkarım. bendeki yağlanma mevzunu kesti attı.
2- adını unuttuğum,gratiste falan plesenta şampuan diyerek aratabileceğin bir tane var. o kadar şey denemişsin, bunları da bir elden geçir istersen.
  • shubulubapshubaptishaluva  (14.08.14 11:48:58)
www.bioxcin.com.tr

kullanıyorum, çok memnunum, tavsiye ederim. eczaneden temin edebilirsin..

edit: ayrıca yoğun dökülme problemin varsa serumları da tavsiye ederim. zamanında babam kullanmıştı.
  • air  (14.08.14 11:48:59 ~ 11:54:12)
tresan ısırgan otluyu denediniz mi

  • nick konusunda kararsizim  (14.08.14 11:58:33)
Plansanta şampuan. .Bugün bir hanım arkadasim şiddetle tavsiye etti..dökülen saçlarının yerine yenileri gelmiş. .

  • pembeturk  (14.08.14 12:34:07)
ketoral-konazol?

  • olsen  (14.08.14 13:01:06)
benim sorunlu saçlarıma neredeyse tek iyi gelen şampuan pahalı da olsa şu: i.imgur.com

tabii her saç farklı, benimki kalın telli misal, sana yarar mı bilemem.
  • soso  (14.08.14 13:14:42)
ben de kendi şampuanımı önereyim.
body shop zencefilli: i01.i.aliimg.com

  • icemint  (14.08.14 13:22:27)
DOA Kozmetik şampuanları.SLS içermez ama kıvamına alışmak zaman alıyor.Ben de dökülmeyi çözmedi haliyle ama zaten dayılarda kellik var.Genetik olduğundan çaresi yok.Mecbur ileride ektircez.

  • Evocati  (14.08.14 13:44:44)