Manisa'da akşam yemeği?

Selam duyuru ahalisi. İzmir'e doğru yoldayım. 1.5 saat sonra Manisa'dan geçeceğim. 4 kişilik aile ile Manisa civarı yemek yiyebileceğimiz uygun bir yer var mı? Cağ kebabı kulağıma çalındı ancak her türlü öneriye açığız.

Not: Salihli'de de durabilirim.

salihlinin içinde sevgi yolunda divan odun köfte var. odun köfteden önce kelle paça da içebilirsiniz. çok kalabalıksa kervana da gidebilirsiniz.orası da doluysa annem akşama ne yapmış öğrenebilirim. :))

not: yol üzerinde olan odun köfteciler şehrin içindekilere göre çok daha pahalıdır.

nasıl canım çekti anlatamam. şimdi işin yoksa istanbulda öyle terbiyeli kelle paça bul :(
  • camiroquay  (25.07.14 20:08:46 ~ 20:12:04)
biraz sabrederseniz manisanın çıkışı izmirin girişi olan mevkii de en son dağları tırmandıktan sonra izmir karşınıza çıktığında, yolun eğimi yokuş aşağı olarak tabir edilen noktaya geldiğinizde , sağ tarafınızda bir benzinci ve onun hemen arka çaprazında çam ağaçları arasına kurulmuş güzel bir restorant göreceksiniz.. orası müthiştir hem oksijene hem lezzete doyarsınız.

  • the imp  (25.07.14 20:12:31)
o restorana gitmek için izmir'e girip tekrar manisa yoluna dönmesi gerekmiyor mu?

benim tavsiyem de manisa çıkışında büyük bir viyadüğü geçtikten sonra sol tarafta taylan restoran kalıyor orada manisa kebabı yemeniz.
  • himmet dayi  (25.07.14 20:21:43)
Manisa girişinde Köfteci Ali var, nokta atışı, karışık kebap yiyin sonra gidin bi daha yiyin öyle güzel.

  • amelie poulain  (25.07.14 20:21:49)
Hocam nerde yediniz yemeği? Meraktayız.

  • himmet dayi  (26.07.14 13:27:38)