kahve

Ayılayım diye kahve iciyorum, kahve içtikçe uykum geliyor. Bu nasıl bir kısır döngüdür?

Uyuyasınız var sizin.

  • angelus  (14.07.14 11:01:06)
Kahve etkisini aynı anda göstermez. Kahveyi şekerli içiyorsan da işe yaramaz.

  • arnold schwarzeneger  (14.07.14 11:01:14)
kahve uyku kaçırır derler ama ben de senin gibiyim. biz de ters etki yapıyor galiba :)

  • rock n roll  (14.07.14 11:01:58)
Orta türk kahvesi içiyorum. Her gün içtiğim için işlemiyor mu acaba. Bilemedim ben.

  • kehribar  (14.07.14 11:03:57)
Şekersiz içmelisin. Her gün içtiğin için hassasiyet de düşmüştür biraz.

  • arnold schwarzeneger  (14.07.14 11:04:57)
türk kahvesi kafein oranı düşük kahvelerden, o açmaz tabi.

filtre kahve için.
  • neferkitty  (14.07.14 11:09:42)
demli çay aradığınız şey.

  • dessy  (14.07.14 11:12:19)
şekerden.

bir de bulabiliyorsanız çifte kavrulmuş türk kahvesi deneyin. daha sert.
  • icemint  (14.07.14 11:16:39)
sunu deneyelim,

madem ters tepki yapiyor ayran dene
  • exlibris  (14.07.14 11:20:52)
bir de kolanın içine katıp deneyebilirsin. bizim finallerdeki taktiğimiz idi

  • harmonikhakaret  (14.07.14 12:06:05)
ha türk kahvesi içmişsin ha bir kutu meyve suyu ya da kola. filtre kahvedeki kafein miktarı en az üç katı daha fazla. türk kahvesinden başka kahve içemem diyorsan da kahvaltıda bir de yeşil elma ye, kahve gibi anında ayıltmaz, zamana yayar ama biraz daha etkili ve yan etkisiz bir canlılık katar.

  • soso  (14.07.14 12:15:00)
kafein yükseltip düşürüyor. yani mesela hiç kafein almamış insanın seviyesine çıkartıp, sonra yine aşağı düşürüyor. seni eski seviyene koyuyor yani, artı bir şey vermiyor. bir süre sonradan eskisinin altına indiriyor, sonra tekrar kahve. o yüzden ya düzenli içmek ya hiç içmemek lazım.

  • trachemys scripta elegans  (14.07.14 12:17:58)
Sana "Tuck Pendleton Machine" öneririm.
zero defects :D
www.killerclips.com
  • foxmulder  (14.07.14 12:28:24)
@trachemys.. boyle bir etkisi olduğunu bilmiyordum gerçekten faydalı oldu. Diğer öneriler iiçin de tesekkur ederim. İşteyken filtre kahve içme imkanım yok ama şekersiz kahveyi bi deneyecegim (içimde kalmasın) ve elmayı da.

  • kehribar  (14.07.14 12:29:41)
filtre kahve içme şansın yoksa, tchibo nun hazır kahvesini öneriyorum. yurt dışından gelen arkadaşın falan oluyorsa da davidoff expresso. bunlar güzel kahveler, şekersiz falan güzel içilir.

  • harmonikhakaret  (14.07.14 13:23:55)