sevilen kişinin kapılmış olması

sevgili arkadaşlar,

hoşlandığınız-sevdiğiniz biri var fakat sevgilisi var ve mutlular. ilgilenmeye ve arkadaşlığı ilerletmeye devam mı yoksa tamam mı? neden?

Sevgiler, Saygılar.

pusuda beklemeye devam.. zayıf anında saplarsın..

  • rainarc  (09.07.14 13:34:37)
Yanas yanina.. sevgilisiyle kavga ettikce "o konuda bende ona kirginim" diye dolan dur.. elbet senindir.

  • ibomiu  (09.07.14 13:38:08)
Burada yazılanlara uymaya devam et sonra sevgilisinden dayağı yersin.

Deli kanlı adam sevgilisi olana bakmaz.
  • colorwithnotexist  (09.07.14 13:44:42)
genel bir soru soruyorum arkadaşlar. her türlü cevaba açığım.

  • roy keane ve giggs reyiz  (09.07.14 13:51:14)
la belki onun da gönlü sende, bi adımını bekliyo.

öyle herkese yenge gözüyle bakılmaz zaten. hoşlanmayı geç de seviyosan fırsat buldun mu afferme.
  • seksen9  (09.07.14 13:51:29)
geçen başıma geldi benim, bayaa beğendiğim hoş bulduğum bi bayan var ama sevgilisi de var. olaylar gelişti tabii. şu anda o ilişkinin 3.sü olarak iğrenç bi pozisyonda hayatıma devam ediyorum.

  • roket adam  (09.07.14 13:52:00 ~ 13:52:14)
Herhangi bir şekilde bir insana takılmak genlerimde yok.

  • arnold schwarzeneger  (09.07.14 13:53:23)
Sen dinleme onlari. Bosver sevgilisi varsa kizin....amaaan sevgilisi dusunsun..

Hadi kocum meric ol sen. Bir merice daha yer vardir su dunyada.
  • ibomiu  (09.07.14 13:59:26)
hiç bi kız yedek yapmadan sevgilisinden ayrılmaz. sen niyetini belli et. şu anki sevgilisinden iyiysen onu kıytırık bi bahaneden terk eder sana gelir.

  • kelepir  (09.07.14 14:05:34)
dünya ahret bacımdır uzak dururum

  • selam  (09.07.14 14:23:20)
Nihat hocam ben sevdiğim kız için dua ediyorum sevdiğim kızda sevdiği erkek için. Sizce ben sevdiğim kızla kavuşabilirmiyim? Djjsjjsjsjsjsjs

  • john  (09.07.14 14:23:46)
kızzlar sizde cevap verin genel sordum yaw?

  • roy keane ve giggs reyiz  (09.07.14 14:27:29)
valla çakıcan bırakıcan kardeş... sevgili mevgili dinlemicen

sinsi oyunlarla mutluluklarını bozcan ki saplayabilesin.

saplamak güzel saplamak mis
  • rainarc  (09.07.14 14:47:24)
  • archmage mahmut  (09.07.14 16:43:53)
tabisi de devam ilgilenmeye, kimse kusura bakmasın. taciz değil ama arkadaş olarak yakında dur, doğru zamanda hamleni yap.

  • urasil  (09.07.14 17:40:43)
empati kur. senin sevgiline yapilsin istermiydin? Karar senin. evetse gavatsin degilse adamsin. o kadar.

  • termostad  (10.07.14 00:06:20)
kalede kaleci var diye gol de mi atmayak? devam et kardeş destekliyorum.

kadınım.
  • seksen9  (10.07.14 00:21:03)
meriç olma. meriçler sevgiliden ayrıldığında yeni sevgili bulana kadar kafanı dağıttığın kişilerdir. ayrıca kızla arkadaş kaldığın zaman kız seni avcunun içinde, garanti olarak görecek ve sana ilgi duymayacaktır.

kız zaten sevgilisini seviyorsa ve mutluysa, senin de ona karşı duygularını anlarsa bu durumdan hoşlanmak bir yana rahatsız olup, seni itici bile bulabilir.

kadınım.
  • you are my lethe  (10.07.14 00:32:09)
Ben o kızın sevgilisinin yerinde olsam seni bir temiz döverim. Hem de öyle böyle değil.

Kimsenin huzurunu kaçırma.
  • hiko seijuro  (10.07.14 02:49:37)