Seks işçiliği

Hakkında ne düşünüyorsunuz? Gerekli, gereksiz, tü kaka?

Demirel'in bir sözü var; "genelevleri kapatalımda vatandaş bizi mi siksin"

Toplum içerisinde topluma uyum sağlayabilme noktasında ihtiyaç duyan bir kesim var.
  • air  (08.07.14 23:59:56)
seks işçisi emekçidir.

  • hayatkısakuşlaruçuyor  (09.07.14 00:02:00)
beni ilgilendirmez diye düşünüyorum, zorla yaptırılmadığı sürece.

  • kehribar  (09.07.14 00:02:30)
freelancer çalışıyorsan mis gibi meslek. eskort fiyatları 1000 liradan başlıyormuş, hem de uzmanlık alanı çok keyifli olabilir. ama bir ortaklık içindeysen hayat biraz daha zor görünüyor.

  • kılıç  (09.07.14 00:02:54)
insan haklarına aykırı.

  • hohoya  (09.07.14 00:07:24)
lisedeydim bir zamanlar. bizimkilerin restoranda bilgidsyar basinda oturuyorum para ustu falan veriyorum.
sonra siparis geldi. komisyon 13 diye bir yerden. ben saniyorum ki ruzgarli cevresi falan. kadin 6 paket biftek istedi. belli parali yani.
neyse soyledim iste o gunde enite vardi yanim da dedi seni buraya gotieiyim.pketi sen ver dedi. ben de heralde isimiz var dedim tamam dedim.
bentderesine geldik. benim jeton hala dusmedi.
bir kapi var mavi bir kapi. 10 kisi cikiyor. 100 kisi iceri geliyor. 19 yildir yasiyorum ankarada hic gormedigim orayi ama.
ama enistem israr ediyor anlamam lazimdi.
neyse aldim paketleri. girdim iceri.
ortafa bir kadin var. yasli bir kadin ama gps gibi.
her yeri biliyor boyle.
abla dedim ben 13 u ariyorum dedim. oldukca samimi bir sekilde gosterdi yeri. dairelerin onleri tamamen cam. kadinlar kendilerini sergiliyor falan. yine onlerinde sira olmus millet. yas araligi sinirsin. 10 yasinda cocuk da var 70 yasinda adamda. herkes kadinlari izliyor.
kadinlar oldukca cirkin. yani memeler dizlerde yari ciplak hepsi. bir tane guzel var ama o sadece oturmus iphone ile camin onunde duruyor. anladigim kadariyla musteri cekiyor.

neyse siparisi veren kadin zaten anladi hemem. x den mi geldin canim dedi evet dedim.
nasil odeyim dedi. erotik saka yapiyor bana
ben de ticket visa pass hepsi gecerli dedim lap diye cikardi.
tomar parayi.
verdi elime yuzlugu. bozduramadim ben de. disardan bozdur dedi. diger iki komisyonu da gezdim bozdurdum. bu arada eskiden orasi sehir gibiymis cogunu yikmislar o yuzden yogunluk var bence neyse verdim parayi afiyet olsun hayirli isler dedim. ciktim.
o olayi takiben 1 ay falan masturbasyon yapamadim.

o zamanlar dalga konisuydu benim icin simdi dusunuyorum da orda gordugum insanlarla disarida karsilasmak istemezdim. bence gerekli. o insanlar orada kalsin cikmasinlar amk sapiklari.
  • kutsalbok  (09.07.14 00:12:09)
kadin zorlanmadigi surece, kacirilip, senettir sepettir zorla tutulmadigi surece, istedigi zaman isten ayrilma sansi varsa olmali bence.

turkiye sartlarinda hele mutlaka olmali, hic degilse inekten esekten farkli bi alternatifi olur yurdum erkeginin.

ama saglik durumlari takip ediliyor mu, hijyen meselesi nasil, kilik kiyafet nasil duzeltilir, bunlari dusunmek lazim asil.

otoban kenarinda goruyorum bazen. ayaklarinda terlik, agizlarinda sakiz. alli gullu bi salvar, saclar sari ama bi karis dipten siyah uzamis. birak seks yapmayi, bakmaya tiksinirsin.
  • nicki martin  (09.07.14 00:21:56)
İnsanların hür iradesiyle, severek yapabileği bir meslek olduğunu kabul etmenin vakti geldi. İsteyen istediği mesleği yaptığında değil yapamadığında insan haklarına aykırılık söz konusu olur. Siz gerekliliğini sormuşsunuz sanırım. Tü kaka olmamakla birlikte gerekli olduğunu düşünüyorum. Lazım.

  • okuyamıyom ben ya  (09.07.14 00:24:58)
kadın olsam ve güzel olsam eskortluk yapardım heralde ben. çok uluslu şirkete eleman seçer gibi müşteri seçiyorlar :S telefonda konuşmanı beğenecekmiş, evine çiçek, çikolata, içki falan alıp gidecekmişsin, sonra seni beğenirse postası birkaç yüz liraya lütfedip sevişecekmiş. bak sen. hayır gittiğimden de değil de, böylesinin var olduğunu duymak hakkaten şaşırtıyor insanı. kadının açısından baktığımda ise hem pirenses gibi muamele görüyor, hem kendi de zevk alıyor, hem de para kazanıyor. daha ne.

  • trinitrotoluen  (09.07.14 00:28:22)
Kendi isteğiyle yapıyorsa yapsın. Zorla yaptıran biri varsa o zorlayanın totosunu kesmek gerek.

  • maxhoper  (09.07.14 00:29:32)
liberal ekonomide hersey mubah

  • yirtik foto  (09.07.14 00:35:23)
Param olsa mutlu sonlu masaji merak ediyorum ben. Ama masaji gercekten cok iyi olmali..

  • ibomiu  (09.07.14 00:36:34)
Bağımsız çalışanları destekliyorum, kimi nispeten dürüst pezevekleri de destekliyorum, geri kalanını desteklemiyorum ama gerekliler.

@trinitrotoluen

senin dediğin cebinde parası olmayan manyak tipleri uzak tutmak için gerekli bişi, prenses kompleks'i yok yani.
  • selam  (09.07.14 00:47:08)
@selam

neden böyle yaptığı değil önemli olan. sonuca bakmak lazım. keyfine göre birini seçip parasını da alıyor nihayetinde.
  • trinitrotoluen  (09.07.14 00:50:05)
sikerim öyle emekçiyi. tü kaka

  • klar  (24.01.15 07:47:43)