Gainer'la kilo almak

kilo almak istiyorum. evde kendi çapımda dambıllarla çalışıyorum. şu videodaki hareketleri gün aşırı yapmaya gayret ediyorum. www.youtube.com

sorularım şöyle,
gainer kullanmalı mıyım?
maksimum verim için nasıl kullanmalıyım?
hangisini tavsiye edersiniz?

gainera vereceğin parayla normal beslenirsin zaten. gainerın içinde mucizevi bişey yok bildiğin karbonhidrat.

bir de o gainerların ölçekler devasa oluyor normal bir insan tavsiye edilen bir porsiyonu içebilir mi bilmiyorum.
özetle bana gereksiz masraf geliyor.

mesela şu gainera bakalım indirimli fiyatı 104 tl.

www.gnc.com.tr

günlük kullanım tavsiyesi 3 ölçek ( 3 ölçek 485 gram ediyor ) kutu zaten 2.7 kg yaklaşık 5-6 günde bir kutu (100 tl ) bitiyor.
  • orpheus  (02.06.14 02:37:22 ~ 02:39:53)
kullan ama sadece gainer yetmez.
normalde de ton balığa, tavuğa, pilava abanman lazım. gainer bunlara ilave olacak.
sporu da ihmal etmezsen verimli olur.
ama normal beslenmeni devam ettirmen ve hatta güçlendirmen lazım.
ek olarak gainer.
  • sansli pipi  (02.06.14 02:39:35)
kullanmamalısın on kilo alsan yeter sana zaten, boyumuz aynı ben 68 kiloyum 4 aydır da spora gidiyorum, hiçbir şey kullanmıyorum

bol bol korkmadan ye, ızgaralara abanabilirsin hatta, bunun yanında mekik şınav koşu da ekleyebilirsin
  • metehan01  (02.06.14 02:41:47)
şunu okumanı tavsiye ederim:

www.vucutcu.com
  • orpheus  (02.06.14 02:42:19)
bilader bence sadece normal beslenmenin yanına öğünlerden sonra doyduktan yemek yiyemez hale geldikten sonra bir ölçek protein tozunu bardak suya karıştırıp içmendir. karbonhidrat ağırlıklıya 100 lira para verilir mi? kendin yersin zaten. ama izole whey proteinini kendin yiyemezsin, atıyorum bir ölçek protein tozu, 10 yumurtanın beyazının kurutulup toz haline getirilmesi. hadi açken yersin 10 yumurta beyeazını da tokken yemen için toz haline getirilmesi lazım. ben tokken de yeim diyorsan önce onları ye, üzerine yine protein tozu iç. karbonhidratlı şeyi sakın ama skın alma.

  • vfgerty  (02.06.14 06:35:53)