[sinema] Soyle filmlere ornek verebilir misiniz?

1. Şu yonetmenden beklenmeyecek kadar kotu filmler?
2. Şu yonetmenden beklenmeyecek kadar iyi filmler?
3. Şu oyuncu(dan/lardan) beklenmeyecek kadar kotu filmler?
4. Şu oyuncu(dan/lardan) beklenmeyecek kadar iyi filmler?
5. Izlemeden once herseyiyle kotu gibi duran ama izledikten sonra iyi cikan filmler?

not: kime gore neye gore durumlari da var tabi ama olsun...

filmler iyi mi kotu mu bisey diyemem ama mahsun'un yonettigi iki film de kendisinden beklenmiyordu sanirim? (beyaz melek - güneşi gördüm)

  • la traviata  (08.06.09 20:24:02)
1- requiem for a dream: darren aronofsky
2- the mummy: stephen sommers
3- snakes on a plane: samuel jackson
4- vanilla sky: tom cruise
5- superbad
  • mortifera  (08.06.09 20:35:18)
1. pedro almodovar(kika), ridley scott (g.i. jane, legend), oliver stone (alexander),
2.ron howard (frost/nixon),
3.al pacino (heat sonrası yaptığı pek çok şey, revolution), robert de niro(komedi denemeleri), marlon brando (the island of dr. moreau)
4.leonardo di caprio(revolutionary road), keanue reeves (neredeyse oynadığı her şey iyi ama adam oyunculuk yapamıyor, bu haksızlık),colin farrell(in bruges)
5. hımm önyarılı olmamak lazım.
  • linuswithnoblankets  (08.06.09 20:44:41)
2. trophic thunder - ben stiller.
3. seraphim falls - liam neeson ve pierce brosnan var diye izledim ama film dandik ötesi.
4. in bruges - colin farrell, changeling - angelina jolie (ben oyuncu olarak pek sevmem kendisini ama bu filmde bayağı iyi zaten oscar adayı da oldu yanılmıyorsam)
  • weeping guitar  (08.06.09 22:25:00)
1. Spilberg - War of the worlds.
2. Cem Yılmaz - Hokkabaz.
3. Haluk Bilginer - Hırsız Polis.
4. Charlie Chaplin - The Great Dictator
5. Emmanuelle
  • pichoscosama  (09.06.09 00:13:14)
1. intolerable cruelty (coen bros.)
2. donnie darko (richard kelly)
3. thick as thieves (morgan freeman) the score (marlon brando)
4. no country for old men (javier bardem)
5. american psycho
  • istanbul beyefendisi  (09.06.09 10:53:17)