hangi şampuanı kullanıyorsunuz?

clear men mentollü kullanırım çok uzun zamandır. bugün elimde olmaya bi sebeple elidor kullandım ve sanki daha ipeksi, yumuşak yaptı saçımı. çok uzun zamandır saçlarım dökülmekte sağdan soldan. açılıyor yavaş yavaş. elidordan beri daha az görüyorum saç tellerimi sanki etrafta.

clear men pişmanlık mıdır? ne kullanayım da saçlarım fazla dökülmesin? elidor?
edit: şimdi araştırırken bi de şu başlığı gördüm donanımhaberde. beyler :(
forum.donanimhaber.com

head and shoulders

  • sevgili sen masada değil yatakta güzelsin  (03.05.14 23:27:50)
hed en şoldırs

  • Godless  (03.05.14 23:28:20)
kişisel bir durum o kimseye boşuna sorma. deneme yanılmayla bulacaksın. ben de örneğin clear man kullanıyorum. head and shoulders hem kepek yapıyor hem saç döküyor örneğin.

  • sanal hayvan  (03.05.14 23:30:02)
dove

  • senialanaglasinalsinsikinicaliyabaglasin  (03.05.14 23:32:48)
Kuaförler genelde tuzsuz şampuan öneriyorlar. Mesela wella, elseve gibi. Denemeni tavsiye ederim.

Bana sorarsan head shoulders derim. Bey değilim lakin.
  • sahire  (03.05.14 23:34:49)
@sanal hayvan, genetik olarak bakarsak clear'ın bi suçu yok:/ duştan çıkınca verdiği ferahlıktan bunda takıldım, hala seviyorum. kepek problemim de hiç olmadı bundan beri.

@sahire, wella'yı pek bilmiyorum da elseve i bi deneyeyim madem. tuzsuz şampuan öneriyorlar derken, benim sorunum için mi? yoksa genel için mi?
  • groundhog day  (03.05.14 23:38:33)
Sampuan degistirmek ii geliyor saça.ama bi sure sonra onu da degistirmen gerekiyor.senin durum bu olabilir bence.

  • safsafinaz  (03.05.14 23:38:36)
elidor kullanıyorum gayet iyi bence

  • forzabjk  (03.05.14 23:40:28)
Saç dökülmesi ve saçın yağ dengesini düzenlemesi için önermişti.

  • sahire  (03.05.14 23:41:03)
John Frieda lakin pek memnun kalmadim cok sertlestiriyor saci.

  • duzsac  (03.05.14 23:45:31)
Maddi imkanın varsa Prozinc alacaksın.Saç dökülmesini önlemede gözle görülür etkisi var.Mor kutu yağlı saçlar için,yeşil kutu kuru saçlar için,kırmızı kutu kadınlar için.Benim denemediğim şampuan kalmadı,en iyisi Prozinc.Ayrıca dökülme var ve saçların yağlıysa haftada iki kez ketokonazol ihtiva eden şampuan kullanmalısın.Prozinc'i ve ketokonazollu şampuanı saçında 5 dakika beklettikten sonra duruluyorsun.

  • ataturkist  (03.05.14 23:53:29 ~ 23:56:15)
ben john frieda kullanıyorum. clear deterjandan hallice sampuanlardan biri. dökülüyorsa saçın anaphase şampuanı dene ducray'ın pişman olmazsın.

  • merena  (03.05.14 23:56:14)
gliss

  • baldur  (03.05.14 23:58:52)
Prozinc mor kutu. Yıllardır pul pul kepek sorunu için denemedigim şampuan kalmamışken 2 haftada olayı bitirdi. Ayrıca dokulmelerde de etkili olduğunu okudum. Bi araştır derim.

  • oldboy  (04.05.14 00:04:18)
head and shoulders

  • kivanc1  (04.05.14 00:18:55)
head and shoulders.

  • lionel andres  (04.05.14 01:40:13)
dalin (şaka değil ciddiyim)

  • rabban  (04.05.14 02:34:27)
prozinc

  • all girls dream  (04.05.14 03:42:05)
Eskiden Clear kullanıyordum; ama yararından çok zararını görünce bıraktım. Uzun saçlıyım, saçlarım -sıklıkla kısaltsam da göğüs hizasında-

Head and Shoulders kullanıyorum şu sıralar. Memnunum.
  • g man  (04.05.14 03:44:47)