ingiliz aksanlı film

şöyle herkesin ingiliz aksanıyla konuştuğu güzel filmler istiyorum. tüm hugh grant filmlerini indirdim. ama ingiliz aksanı var diye de her dandik filmi izlemeyeyim diyorum. şöyle hoş, sıkmayan, güzel vakit geçirilicek filmler arıyorum. dizi de olabilir, şu ingiliz, filmleri de aksanlı deidğiniz ünlüler de olabilir, sakınmayın.

snatch ama herkes konuşmuyor ingiliz aksanıyla. yine de izlemediyseniz izleyin kesin. eğlenceli film.

  • jangara  (03.06.09 22:33:49)
this is england
rockrolla
revolver
lock, stock and two smoking barrels
snatch
made in britain
a shot at glory (iskoç filmi. daha bi hoş aksan)
the 51st state
a clockwork orange (vardı sanki ingiliz aksanı. yanlış hatırlıyor da olabilirim)
mean machine
green street hooligans
the football factory
the last king of scotland (iskoç)
the bank job
trainspotting (iskooohhğşş)
  • hardal  (03.06.09 22:40:05)
tarihi şeyler hoşunuza gidiyorsa:

Elizabeth (1998)
The Other Boleyn Girl (2008)
Elizabeth: The Golden Age (2007)
  • dambil  (03.06.09 22:40:20)
hazır snatch denmişken, "lock, stock and two smoking barrels" da unutulmamalı. iskoç aksanı bilem var :) bir de film olmasa bile coupling ingiliz aksanlı ve oldukça yarıcı bir dizidir tabi.

  • fortisvita  (03.06.09 22:43:35)
barry lyndon
sweeney todd
a clockwork orange'ta da var evet ama biraz da farklı bir aksan kullanılır. şahanedir ama. şuraya bakabilirsin kullanılan için. (bkz: cockney aksanı)
  • tepedeki psychedelic adam  (03.06.09 22:44:24 ~ 22:44:54)
aksi bir ibare olmadığı için yazma cüretini gösteriyorum, full ingilizece aksan ve süpper bi komedi için: coupling

  • kabablanka  (03.06.09 22:58:48)
my fair lady :) tavsiye ederim hem zaten film aksan üzerine nerdeyse

  • kanuniye  (04.06.09 01:01:39)
kind hearts and coronets. eskidir biraz ama.. 48 yada 49 olmasi lazim 50 degil.
coupling, yes minister, black books, spaced izleyebilecegin diziler.
bu arada sirf aksan icin diyosan da yes minister derim. bunu izledikten sonra lordlar kamarasina bile girersin ses cikarmazlar :)
  • pascal borland  (04.06.09 02:21:18 ~ 02:23:54)
Imagine Me and You

  • mavi karanlik  (04.06.09 02:27:48)
film = pride and prejudice (romantik)
dizi = the it crowd (komedya)

  • ateistanbul  (04.06.09 03:42:25)
shaun of the dead var bide ingiliz filmi..eğlenceliydi baya..

  • noctiluca  (04.06.09 10:55:50)
IT crowd +1

  • lol  (30.11.10 14:34:39)